מוסדות לימודים

לימודי הנדסת איכות ואמינות באלקטרוניקה

תואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות באלקטרוניקה

מהנדס איכות ואמינות באלקטרוניקה מוודא את אמינותם ותקינותם של מוצרים חדשים בטרם יציאתם לשוק. המדובר בשירות הניתן לציבור ולקהילה במטרה ליצור בהם אמון במוצרים ובשירותים ומהווה את הסמכות העליונה והאחרונה בשרשרת המקצועית המפקחת על כל חלקיו של המוצר.

בואו לקרוא הכל אודות לימודי תואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות באלקטרוניקה – נושאי הלימוד, תנאי הקבלה, כיווני תעסוקה עתידיים ועוד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

תואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות – אודות
מהנדס אבטחת איכות ואמינות, הנמצא במחלקת הפיתוח של הארגון נמצא בקשר מתמיד ועקבי עם כל הגורמים הנמצאים בשרשרת פיתוח מוצר ולכן מתמודד במהלך עבודתו עם אנשי השיווק השונים, מחלקות הלוגיסטיקה והרכש, המהנדסים השונים והנהלת החברה.

לימודי הנדסת איכות ואמינות באלקטרוניקה לתואר ראשון שמים להם למטרה להכשיר מהנדסי איכות ואמינות האמונים בנושאי אלקטרוניקה לשם יכולת התערבות גבוהה בפיתוחו של מוצר החל משלבי התכנון הראשוניים ועד לאספקת המוצר לשוק ומשם ללקוח. לימודי הנדסת איכות ואמינות באלקטרוניקה מקנים למשתתפיהם לסטודנטים ידע רב ממדי ורב עומקי בתחומי האלקטרוניקה, הציוד המכני, החומרים, התוכנה ויחסי האנוש ומייצרים בהם ראייה כוללנית ויכולת לקיומו של קשר עקבי עם צוותי הפיתוח וההנהלה של כל ארגון ולהוות גורם מאחד בין החוליות השונות המעורבות בתהליכים התעשייה השונים.

לימודי הנדסת איכות ואמינות באלקטרוניקה לתואר ראשון – נושאי הלימוד
בין הקורסים הנלמדים במהלך לימודי תואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות באלקטרוניקה ניתן למצוא את הקורסים הבאים - אנגלית טכנית, מבוא למדעי המחשב (חשמל), מבוא להנדסת חשמל, פונקציות מורכבות, מערכי תקינה, תורת החומרים, מעגלים אלקטרוניים לינאריים, מיקרו-אלקטרוניקה ועוד

תואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות באלקטרוניקה - משך לימודים והתעודה המתקבלת

לימודי תואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות באלקטרוניקה נפרשים על פני  4 שנים, בסיומם מוענק תואר בוגר במדעים B.Sc (תואר ראשון בהנדסה - מהנדס).

לימודי הנדסת איכות ואמינות באלקטרוניקה לתואר ראשון – כיווני תעסוקה עתידיים
בפני בוגרי תואר ראשון בהנדסת איכות ואמינות נפתחות דלתות ואפשרויות תעסוקה רבות ומגוונות בתחומי האלקטרוניקה כדוגמת ניהול ותפעול מערכות, תכנון והתקנה של מערכות מידע, ניתוח בעיות בהנדסת אנוש, ניתוחים כלכליים ועוד. ההשתלבות נעשית במקומות עבודה איכותיים במיוחד כחברות הייטק ומשרדים ממשלתיים.

שירות אישי חינם
לימודי הנדסת איכות ואמינות באלקטרוניקה
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?