מוסדות לימודים

קורס הנדסת איכות

לימודי הנדסת איכות

למהנדסי איכות תפקיד חשוב במיוחד - הם האחראים על כך שכל מוצר שנמכר נבדק ונמצא תקין ובטיחותי לשימוש וזאת בטרם הגיע לשווקים. איכות הינו מונח יחסי הנמדד בהתאם לצורכי המשתמש במוצר או בשירות הניתן. נוכל לומר כי איכותו של המוצר תלויה ביעילותו ובמידת ההתאמה שלו לשימוש אליו הוא יועד. מקצוע הנדסת האיכות נולד מהצורך החיוני לסיפוקם של מוצרים בעלי רמות איכות ותפקוד גבוהות במיוחד הן לאור התחרותיות הגבוהה במשק והן לשמירה על אחוזי נאמנות גבוהים בקרב לקוחות ולקוחות חוזרים. גם הצורך בבטיחות המוצר מייצרת צורך בהקפדה חיונית על איכות. בואו לקרוא הכל על קורס הנדסת איכות.
ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורס הנדסת איכות – מטרת הקורס
קורס הנדסת איכות שם לו להכשיר את משתתפיו להבטיח את המוצר הסופי החל מתחילת התהליך ממנוע המוצר דרך שלבי הייצור וכלה בבורג הקטן שבתוכו. מטרת הקורס להקנות לבוגריו את הידע, הכלים והמיומנויות שיבטיחו את איכותו של כל מוצר בכל שלבי הפיתוח שהוא עובר ולוודא שהמוצר הסופי יעמוד בציפיותיו של הלקוח על כל המשתנים הכרוכים בכך. במהלך הקורס נעשית הכנה לבחינות ההסמכה מטעם האיגוד האמריקאי והאיגוד הישראלי לאיכות, לשם קבלת תעודת Certified Quality Engineer

קורס הנדסת איכות – קהל היעד
קורס הנדסת איכות פונה לאלה מכם שכבר עוסקים בתחום של אבטחת איכות במפעלים ובארגונים שונים, הקורס מתאים גם להנדסאים ומהנדסים בעלי ניסיון בתחום ולאלה מכם המתעניינים בתחום הנדסת האיכות ורוצים לרכוש מקצוע מאתגר לחיים.

לימודי הנדסת איכות - משך הלימודים והתעודות המתקבלות
משכם של לימודי הנדסת איכות משתנה ממוסד לימודי אחד למשנהו, יחד עם זאת, ברוב מוסדות הלימוד לימודי הנדסת איכות נפרשים על פני שנה עד שנתיים. למסיימיו תוענק תעודת גמר מטעם מוסד הלימודים בו למדו.

קורס הנדסת איכות – לסיכום
במציאות המודרנית בת זמננו המפארת ומהללת התקדמות טכנולוגית – הביקוש לטיב ואיכות של מוצרים ושירותים רק הולך וגדל. משתנה האיכות הוא המשתנה שנותן למוצרים כאלה ואחרים את היתרון לו הם זקוקים על פני מוצרים אחרים בשוק המהווים תחרות. חברה ארגון או נותני שירות היכולים להבטיח בפה מלא שהמוצרים שלהם הם המוצרים האיכותיים ביותרהבשוק, מייצרים לעצמם מרחב להצלחה ויתרון רב על פני חברות אחרות – ולאורך זמן. מהנדס איכות מלווה את תהליך ייצור המוצר החל משלב התכנון, דרך הייצור והפיתוח שלו, ומוודא שאיכות המוצר תישאר לאורך התהליך ברמה הגבוהה ביותר. מהנדסי איכות הינו תפקיד בכל תחומי התעשייה ולאלה מכם אשר אוהבים ומתחברים לעשייה זו צפויה קריירה מאתגרת במיוחד

שירות אישי חינם
קורס הנדסת איכות
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?