לחמן בגרות

לימודי השלמה ושיפור בגרויות

חוגים נוספים במכללה

בית הספר לחמן לבגרות הוא חלק מקבוצת קידום, קבוצת ההשכלה הגדולה בישראל. ללחמן 30 שנות ניסיון בלימודי הכנה לבגרות ושיטות הלימוד בבית הספר פותחו על מנת ליצור קורסים אפקטיביים. הלימודים בלחמן נעשים תוך דגש על איכות ועדכניות החומר יחד עם שיטות הוראה המותאמות לצרכיהם של התלמידים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לחמן בגרות היא החברה הוותיקה בשוק ההכנה לבחינות הבגרות. הקורסים המוצעים כוללים את מקצועות הבגרות כולם, החובה והרשות בכל הרמות. כמו כן מוצע מסלול ייחודי המלווה תלמידים להם אין בגרות באף מקצוע עד להשגת בגרות מלאה. בית הספר לחמן מתהדר במורים מעולים בעלי וותק וניסיון רב בהגשת תלמידים לבחינות הבגרות. בלחמן מבינים כי השלמתן של בגרויות לאחר סיום הלימודים התיכוניים אינה דבר קל ויש להקנות לתלמידים מיומנויות למידה חדשות ולהעביר את החומר בצורה מעניינת ועניינית גם יחד. המטרה של הקורסים היא אחת - השגת הציון הגבוהה ביותר אליו מסוגל התלמיד ובטווח הרחוק פתיחת דלתותיו של העולם האקדמי.

קורסי ההכנה לבחינות נעשים בכיתות לימוד קטנות המאפשרות למורים לעקוב אחר התקדמותו של כל תלמיד ולכוון אותו בדרך המותאמת לו. השקעה רבה ותרגול מצופה מהתלמידים והלמידה אינה מסתיימת כשהשיעור נגמר וחוזרים הביתה. צוות המורים של לחמן פנוי בכל עת לתלמידיו ונכון לעזור להם בכל דרך. בלחמן מקיימים פורומים הפועלים 24 שעות ונותנים מענה לכל שאלה, בעיה או תהייה הנוגעות לבחינות הבגרות.

בלחמן פועלים למען המשך הצדקת מעמדם כחברה מובילה בתחום ההכנה לבגרות ומפתחים בכל עת את תוכניות ושיטות הלימוד תוך מחשבה על העתיד ועל השינויים שמכתיב. במקביל שומר ביה"ס על קשר הדוק עם משרד החינוך ודרישותיו המשתנות.
מרכזי הלימוד של בית הספר פרוסים בכל חלקי הארץ מצפון לדרום.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?