המרכז האקדמי כרמל

היחידה ללימודי חוץ

חוגים נוספים במכללה

היחידה ללימודי חוץ של המרכז האקדמי כרמל מציעה לימודי תעודה, קורסים, השתלמויות ולימודי פנאי בקשת רחבה של נושאים מרתקים.

הלימודים מתקיימים בחיפה!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי הלימוד - היחידה ללימודי חוץ - המרכז האקדמי כרמל:
ייעוץ השקעות
ייעוץ ושיווק פנסיוני ואלמנטרי
קורס ניהול פרויקטים
לימודי גישור
ניהול רכש CPM
מנהל חשבונות בכיר ( מדופלם )

קורסים בשיתוף לשכת המסחר והתעשייה בחיפה והצפון
קורס מיומנויות הניהול
קורס ניהול המשאב האנושי
קורס ניהול עסקי למנהלים
קורס ניהול מחסן ממוחשב
קורס בניהול שירות לקוחות
קורס ניהול השקעות בשוק ההון
קורס שיווק במדיה החברתית

המרכז האקדמי כרמל מציע לימודים אקדמיים, ומאפשר גם לאלו הגרים באזור הצפון לרכוש השכלה אקדמית איכותית. לימודי הקורסים השונים במרכז האקדמי כרמל מתמקדים במיצוי הפוטנציאל האישי של כל סטודנט, במקביל לשמירה על מצוינות אקדמית. מיקומה הייחודי של היחידה ללימודי חוץ של מרכז האקדמי כרמל באזור מתעורר על העיר חיפה, כחלק מקפוס הנמל, נובע מתפישת העולם של המרכז אשר שואפת להגברת הנגישות של כלל האוכלוסיה ללימודי תעודה ולימודים אקדמיים בכלל.

לימודי תעודה ביחידה ללימודי חוץ של מרכז האקדמי כרמל מיועדים לשם הכשרת דור העתיד של המנהלים בארץ, והקניית כלים מקצועיים מתקדמים לשם פעולה בשוק עבודה משתנה ודינאמי. צוות המרצים האיכותי של היחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי כרמל מבטיח כי הסטודנטים יחשפו לידע המעודכן והמתקדם ביותר, תוך התמקדות בפרקטיקה ויישום הידע הנלמד. המרכז האקדמי מקנה לסטודנטים השכלה מקיפה ומעמיקה, בכדי לפתח ראיית עולם רחבה המתבססת על ערכים אישיים, לאומיים וחברתיים של תרומה.

היחידה ללימודי חוץ במרכז האקדמי כרמל מפעילה בתי ספר מתמחים בנושאים מגוונים, המציעים לימודי העשרה, פנאי והכשרה מקצועית בקשת רחבה של נושאים. תוכניות הלימודים השונות מאופיינות ברמה מקצועית גבוהה, ובכלל זה התאמה של קורסים והשתלמויות ייעודיים בהתאם לצרכים הייחודיים של הארגון או החברה הרלוונטיים. חשוב לציין כי לימודי התעודה השונים ביחידה ללימודי חוץ מקנים אקרדיטציה אקדמית להמשך לימודים לקראת תואר ראשון ( לפי נהלי המל"ג).

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?