המכללה הטכנולוגית להנדסאים כינרת בעמק הירדן

בית הספר להנדסאים

חוגים נוספים במכללה

המכללה הטכנולוגית להנדסאים כינרת בעמק הירדן מציעה מגוון רחב של לימודי הנדסאים, ומבטיחה הכשרה אקדמית איכותית במיוחד עם מיטב המרצים והמומחים המובילים בתחום.
90% הנחה על שכר לימוד לחיילים משוחררים!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי הלימוד בבית הספר להנדסאים:
הנדסאי טכנולוגיות מים
הנדסאי בניין* (הנדסה אזרחית)
הנדסאי אדריכלות במגמת עיצוב פנים
הנדסאי קולנוע וטלוויזיה
הנדסאי חשמל
הנדסאי תעשיה וניהול במגוון מגמות משנה
הנדסאי סאונד
הנדסאי תקשורת אינטראקטיבית

המרכז לאמנויות - מרכז העשרה ולימודי תעודה באמנות
לימודי תעודה: מסלול הכשרת מדריכי אמנות בקהילה, מדריכי תעסוקה לקשישים.
סדנאות יצירה: קרמיקה פיסולית ואבניים, ויטראז' והתזת חול, צריבה וציור על עץ, צורפות, פיוזינג - עיבוד זכוכית חמה בתנור, יצירת חרוזי זכוכית, רישום וציור למתחילים ולמתקדמים, צילום דיגיטלי.
סדנת אמן: ציור ככלי להתפתחות אישית, פיסול בנייר.
גרפיקה ממוחשבת: אינדיזיין + אילוסטרייטור, פוטושופ.
תולדות האמנות.

המכללה הטכנולוגית להנדסאים כנרת שבעמק הירדן נמנית עם המכללות הוותיקות והמנוסות בתחום לימודי הנדסה בישראל, וממוקמת בדרום הכנרת. האווירה המשפחתית והאינטימית במכללת כנרת להנדסאים היא שם דבר, הודות לצוות המרצים ואנשי המנהלה אשר מסייעים לכל סטודנט באופן אישי. הסגל האקדמי במכללה כולל אנשי אקדמיה ובכירי תעשייה מובילים, והודות לכך בוגרים של המכללה הטכנולוגית להנדסאים כנרת משתלבים בתפקידי מפתח במגוון תחומים בתעשייה הישראלית.

הסטודנטים של לימודי הנדסאים במכללה הטכנולוגית להנדסאים כנרת שבעמק הירדן זוכים ליתרונות רבים, המבטיחים כי ירכשו את כל הכלים המקצועיים הנחוצים לשם השתלבות מהירה בחברות מובילות בתעשייה ופיתוח מקצועי. השילוב הייחודי של מקצועיות וחדשנות, יחד עם אווירה משפחתית ייחודית וחיי קמפוס תוססים, יוצר אופי לימודים איכותי במיוחד. חשוב לציין כי במכללה הוקמה לאחרונה ספרייה חדשנית, המשקיפה אל נופה המרהיב של ימת הכנרת.

כיום ישנם אלפיים סטודנטים במכללת כנרת, וכמעט מחצית מהם לומדים לימודי הנדסאות במגוון מגמות מרתקות. משך לימודי הנדסאים הינו שנתיים, כאשר בזמן זה הסטודנטים רוכשים את כל המיומנויות המקצועיות הנחוצות לשם עבודות עם מכשירים, תוכנות וציוד חדיש ומתקדם. לאחר סיום הלימודים הבוגרים יוצאים לשוק העבודה כשהם בעלי הכשרה מלאה, ויכולים להשתלב במגוון תחומי תעסוקה בהיי טק ובתחומי תעשייה נוספים.

לימודי הנדסאים במכללה הטכנולוגית להנדסאים כנרת שבעמק הירדן משלבים לימודי תיאוריה מתקדמים, יחד עם התנסות מעשית נרחבת. שילוב זה מעניק לסטודנטים השכלה נרחבת, ומסייע לפתח כלים פרקטיים להתמודדות עם האתגרים השונים בתעשייה. בנוסף לכך, הסטודנטים של לימודי הנדסאים נהנים מספריה אקדמית מתקדמת, סביבת לימודים שקטנה ונוחה, דירות מגורים ומעונות איכותיות, סגל מקצועי מלווה ומסייע, חיי חברה תוססים, ועוד.

שיתוף הפעולה של המכללה הטכנולוגית להנדסאים כנרת שבעמק הירדן עם החברות המובילות באזור הצפון בתחום ההיי טק והתעשייה, מבטיח כי הבוגרים ישתלבו בתעסוקה לאחר סיום הלימודים. חשוב לציין כי הסטודנטים של לימודי הנדסאים יכולים להשתלב בתעשייה, כבר במהלך שנת הלימודים השנייה. מעבר לכך, סטודנטים רבים בוחרים לעבור מאזור המרכז אל אזור הצפון, לאחר שמצאו בו תעסוקה.

* פתיחת המסלול מותנית באישור מה"ט

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?