מרכז ההכשרה לאימון של מכללת יוזמות

אנשים יוזמים הצלחות

חוגים נוספים במכללה

מרכז ההכשרה לאימון של מכללת יוזמות מציע לימודי אימון במגוון התמחויות עשיר ומציע למעוניינים להשתלב בתחום, כמו גם למאמנים המבקשים להתפתח מבחינה מקצועית, לרכוש כלים פרקטיים מתקדמים.

למרכז ההכשרה לאימון של מכללת יוזמות מרכזי הדרכה בפריסה ארצית: תל אביב, חיפה, קרית שמונה, באר שבע, בר אילן, ראש פינה


הלימודים לבני 30 ומעלה!

 

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מרכז ההכשרה לאימון של מכללת יוזמות – הכשרת מאמנים :
לימודי אימון אישי - קורס הכשרת מאמנים - לגילאי 30 ומעלה בלבד! בחסות אקדמית של ביה"ס לע"ס, אוניברסיטת בר אילן ובהתאם לרפורמה של לשכת המאמנים בישראל.
קורס התמחות באימון ילדים ואימון אישי לנוער – מיועד למאמנים שסיימו קורס הכשרת מאמנים, וכן לאנשי טיפול, ייעוץ, חינוך והוראה.
קורס התמחות באימון הורים ואימון משפחתי – מיועד למאמנים שסיימו קורס הכשרת מאמנים, לאנשי טיפול,ייעוץ, חינוך והוראה העוסקים בתחום. ולהורים המעוניינים לרכוש כלים אימוניים להתמודדות על הפרעת קשב וריכוז.
התמחות באימון קשב וריכוז- מיועד למאמנים שסיימו קורס הכשרת מאמנים, לאנשי טיפול, ייעוץ, חינוך והוראה  העוסקים בתחום ולהורים המעוניינים לרכוש כלים אימוניים להתמודדות על הפרעת קשב וריכוז.
התמחות בהנחיית קבוצות ואימון אישי בקבוצה - למאמנים שסיימו קורס הכשרת מאמנים (או בשלבי סיום) בלבד.
התמחות באימון בגישה ביוגראפית רוחנית – מיועד למאמנים, מטפלים, יועצים אנשי חינוך וכו'
קורס אימון מתקדם וסופרוויז'ן למאמנים – מיועד למאמנים שסיימו קורס הכשרת מאמנים בלבד  וכולל ארבעה תהליכי אימון תחת סופרויז'ן – קורס ייחודי למרכז ההכשרה לאימון של מכללת יוזמות.
קורס אימון רוחני באמצעות קלפים- למאמנים, מטפלים, יועצים , אנשי חינוך וכו'
קורס התמחות באימון עסקי – מיועד למאמנים שסיימו קורס הכשרת מאמנים (או בשלבי סיום) בלבד המעוניינים להכיר את עולם האימון העסקי ולהתאים את כלי האימון לעסק.
קורס מאמנים בגישת קוד התדר – מיועד למאמנים מטפלים אלטרנטיביים יועצים אנשי חינוך וכו'.

מאמן טוב הוא אדם בעל יכולות הקשבה, ייעוץ ותמיכה, המעוניין להתמקצע בתחום על מנת לממש את הכישרון ולהפוך אותו למקצוע. במרכז ההכשרה לאימון של מכללת יוזמות מתקיימים לימודי אימון במגוון מסלולים, החל מלימודי הכשרת מאמנים ועד התמחויות למאמנים וקורסי סופרוויז'ן המיועדים לסטודנטים המעוניינים ללמוד ולהשתלב בתחום האימון. על מנת להקפיד על הרמה הגבוהה של הלימודים ושל המאמנים בוגרי לימודי אמון ביוזמות, נערך ראיון אישי לקורסי ההכשרה.

סגל המנחים של מרכז ההכשרה לאימון של מכללת יוזמות נמנה עם טובי המנחים בארץ, בעלי תארים אקדמיים מתקדמים ומגוון תחומי התמחויות. כל המנחים עוסקים באימון גם בחייהם הפרטיים ומעשירים את הסטודנטים בידע הנרכש תוך התנסות מעשית על מנת להבטיח כי הסטודנטים יזכו להכשרה הטובה ביותר. הודות לכך, המאמנים לעתיד זוכים להכשרה איכותית, וגדלים להיות מאמנים מובילים ומקצועיים, בעלי אתיקה ויושרה. חשוב לציין כי דגש מרכזי ניתן על התנסות פרקטית בחוויה האימונית, תהליכי אימון בפועל והתנסות מעשית בכלים האימוניים.

לימודי אימון במרכז ההכשרה לאימון של מכללת יוזמות נערכים בחסות אקדמית של היחידה ללימודי המשך של ביה"ס לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן, הלימודים במרכז ההכשרה לאימון של מכללת יוזמות מוכרים בקרנות השתלמות שבתון לעובדי הוראה - הסתדרות המורים וארגון המורים - קוד מוסד 1573. הלימודים בקבוצת יוזמות מוכרים במינהל פרישה מצה"ל - מדור קורסים - מספר ספק 11004973. הלימודים בקבוצת מאושרים ע"י לשכת המאמנים בישראל - שעות הפרקטיקום מוכרות כתהליכי אימון תחת הדרכה לקבלת דרגה עפ"י דרישות לשכת המאמנים בישראל.

חשוב לציין כי  לימודי אימון אינם נפסקים לאחר הקורס ההכשרה למאמנים, ולכן מרכז ההכשרה לאימון של מכללת יוזמות מציע מגוון של קורסי התמחות למאמנים, קורסי העשרה כלליים סדנאות ומפגשי סופרוויז'ן, המעניקים למאמנים אפשרויות ללמוד, להתמחות ולהמשיך ולהתמקצע.
הלימודים מיועדים לבני 30 ומעלה!

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?