חרשן

לימודי השלמה ושיפור לבחינות הבגרות

חוגים נוספים במכללה

חרשן, בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי, מציע מגוון רחב של יתרונות ייחודיים, ומבטיח הצלחה גבוהה במיוחד בבגרויות השונות. לימודי הכנה לבגרות בחרשן - בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי מתקיימים בתל אביב ובראשון לציון.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסים בבית הספר לבגרות ופסיכומטרי חרשן

קורסי הכנה לבגרות ושיפור בגרויות -
בגרות במתמטיקה - 3, 4, 5 יחידות
בגרות בספרות - 2, 5 יחידות
בגרות בהיסטוריה - 2, 5 יחידות
בגרות בתנ"ך - 2, 5 יחידות
בגרות באזרחות - 1, 2 יחידות
בגרות באנגלית - 4, 5 יחידות
בגרות במדעי החברה - 3, 5 יחידות
בגרות בגאוגרפיה - 3, 5 יחידות
בגרות בהבעה עברית - 2 יחידות
בגרות בכימיה - 5 יחידות
בגרות בכלכלה - 2 יחידות

חרשן - בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי מציע קשת רחבה של לימודי הכנה לבגרות ולפסיכומטרי, המאפשרים לכל מועמד אל לימודי תואר ראשון למצוא את המסלול המתאים לו ביותר. דגש מיוחד ניתן במהלך לימודי הכנה לפסיכומטרי ולבגרות בבית הספר לבגרות ולפסיכומטרי חרשן על הכנה אינטנסיבית הכוללת עבודה עצמית מרובה של הסטודנט, וזאת בכדי לאפשר לכל אדם למצות את הפוטנציאל האישי שלו ולהשיג את הציונים הטובים ביותר.

חרשן, בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי, מייחס חשיבות רבה לצוות המורים, ומקפיד על נבחרת מנצחת הכוללת מרצים מנוסים במיוחד. כל המורים הינם בעלי ניסיון מקצועי מגוון, החל מכותבי ספרי לימוד ועד בודקי בחינות בגרות, דבר המבטיח הצלחה מרבית לתלמידים של בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי חרשן. חשוב לציין כי חלק גדול מהשכר של המורים מבוסס על שביעות הרצון וההצלחה של התלמידים של לימודי הכנה לבגרות ולפסיכומטרי, ולכן הם בעלי מחויבות גבוהה במיוחד.

בנוסף לצוות המורים האיכותי של בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי חרשן, הסטודנטים נהנים גם מליווי צמוד של יועצי לימודים, הנהלת בית הספר לבגרות, ויועץ מכללה אקדמית בכיר אשר מתמקדים בהכנת התלמיד בצורה המיטבית לקראת הבחינות. לימודי הכנה לבגרות ולפסיכומטרי של בית הספר חרשן כוללים שעות ארוכות של הכנה וחזרות, המבטיחים כי כל תלמיד יממש את הפוטנציאל האישי בדרך אל השגת תעודת בגרות וציון פסיכומטרי גבוהים במיוחד.

בית הספר לבגרות ולפסיכומטרי חרשן מקפיד על כיתת לימוד קטנה ואיכותית, המאפשרת לכל תלמיד לעמוד בקצב הלימודים תוך שמירה על הומוגניות. בנוסף, תלמידים מצטיינים אשר מקבלים מעל 90 בבחינת הבגרות זכאים להחזר חלקי של תשלום, וכמובן שככל שמצטיינים ביותר מקצועות, החזר התשלום גדל אף הוא.

לחרשן סניף בתל אביב, וסניף חדש בראשון לציון.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?