היחידה ללימודי חוץ והמשך של אוניברסיטת חיפה

לימודי מקצועית א'

חוגים נוספים במכללה

היחידה ללימודי חוץ והמשך של אוניברסיטת חיפה מציעה מגוון רחב של לימודי תעודה, העשרה, השתלמויות, ועוד. לימודי מקצועית א' הינם חלק מהחזון החברתי של היחידה, אשר פועלת למען הקהילה לשם הקניית השכלה וידע.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

היחידה ללימודי חוץ והמשך של אוניברסיטת חיפה הוקמה בשנת 1974, ומאז היא פועלת לשם הקניית מיומנויות, השכלה, כישורים מקצועיים וידע לכלל הקהילה, בתחומים מגוונים דוגמת ניהול, אמנות, מנהל, רוח וחברה. תוכניות הלימודים עוסקות בתחומים שונים של הניהול המודרני, ומעניקות למנהלים ולעובדים במערכות ארגונים שונות את הכלים הנחוצים בכדי להעשיר את ידיעותיהם, ולהתפתח מבחינה מקצועית ואישית.

לימודי מקצועית א' ביחידה ללימודי המשך וחוץ של אוניברסיטת חיפה מיועדים למגוון רחב של קהלים, וזוכים להערכה רבה בקרב הסטודנטים. הודות לשיטות הכנה ייחודיות, וסגל מרצים איכותי, המשתתפים בקורס מצליחים בבחינה של הרשות לניירות ערך, ופותחים אפיקי תעסוקה חדשים. חשוב לציין כי על הסטודנטים לעמוד במספר דרישות, ובהן השתתפות פעילה בשיעורים, הגשת מטלות ומבחנים, וכן עמידה בדרישות הנוכחות.

הנושאים הנסקרים במהלך לימודי מקצועית א' מגוונים ונרחבים, וכוללים את כל התכנים הנחוצים על מנת לעמוד בהצלחה בבחינות של הרשות לניירות ערך. הנושאים העיקריים הם הערכת אג'ח, הכרת מכשירי ההשקעה הניתנים לרכישה בישראל והמיסים עליהם, תעודות סל, הכרות עם שיטות שונות להערכת חברות, הערכת חבילה בהנפקה, הכרת המכשירים הפיננסיים השונים לרבות אופציות, גורמים המשפיעים על שווי ניירות ערך, קרנות נאמנות, וחוזים עתידיים ועסקאות Swap.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?