הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה

תעודת הנדסאי במגוון מגמות לימוד!

חוגים נוספים במכללה

הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה מציעה לימודי הנדסאים ולימודי תעודה במגוון תחומים, וממוקמת בצפון תל אביב. לימודי הנדסאים בתחומי מדעים, טכנולוגיה והנדסה הינם בפיקוח מה"ט, ומזכים בתואר הנדסאי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי הנדסאים בקריה ללימודי הנדסה:
הנדסאי חשמל
הנדסאי תוכנה
הנדסאי אלקטרוניקה
הנדסה רפואית
הנדסאי תעשייה וניהול
הנדסאי מכונות
מכינה טכנולוגית

הנדסה וטכנולוגיה הינם תחומי מפתח בכלכלה בישראל ובעולם, והביקוש לבוגרי לימודי הנדסאים בתחומים אלה הולך ועולה עם ההכרה בחשיבותם. בעידן בו יש מכשיר חשמלי בכל בית ואינטרנט בכל פינה, על אף המשבר הכלכלי שהיה לאחרונה ישנה דרישה גוברת והולכת בתעשיית ההיי טק להנדסאים וטכנאים. הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה פועלת משנת 1998, והכשירה מאות רבות של בוגרים בתחומי ההנדסה והטכנולוגיה השונים על מנת לענות על צורך זה.

לימודי הנדסה וטכנולוגיה בקמפוס הקריה מציעים שילוב ייחודי בין רמה אקדמית גבוהה ויישום מעשי, ובתנאי לימוד איכותיים במיוחד. מעבדות האלקטרוניקה, הפיזיקה, הרובוטיקה והמחשבים בקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה מצוידות בתוכנות עדכניות ומיטב אביזרי ההדרכה, וזאת בנוסף וספריה טכנולוגית מדעית המאפשרת גישה למאגרי ידע אוניברסיטאיים רבים. צוות ההוראה בקריה שומר על יחס חם וקשר שוטף עם התלמידים, ויחד עם מסלולי לימוד גמישים, הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה מציעה לימודי הנדסאים המאפשרים להשתלב בשוק העבודה במגוון משרות מתגמלות. חיילים משוחררים עד 5 שנים מתאריך השחרור, זכאים בשנה א': להנחה בשיעור 90% משכר הלימוד היסודי בכל מסלולי ההנדסאים. בשנה ב': להנחה בשיעור עד 90% משכר הלימוד במסלולי ההנדסאים, כאשר את היתרה ניתן לשלם מהפיקדון. כדאי לדעת שישנן אפשרויות שונות להשלמה לתואר ראשון, קבלת נקודות זיכוי במנהל עסקים, מדעי המחשב ומקצועות דומים.

הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה שומרת על רמת הישגים גבוהה, גם מבחינת הצלחת הסטודנטים להשתלב בשוק העבודה, מידת ההצלחה של הסטודנטים ללימודי הנדסה במבחני הסיום ובפרויקטים המעשיים השונים, וגם מהאספקט של שביעות רצון של הסטודנטים מתנאי הלימוד ככלל והיחס האישי לו הם זוכים מהמרצים בפרט. במהלך לימודי הנדסאים הסטודנטים ממלאים משובים על המרצים, ובדרך זו ניתן לאמוד את תפקודם בצורה שוטפת, על מנת להבטיח אנשי הוראה מהשורה הראשונה. הקריה ללימודי הנדסה וטכנולוגיה מציעה מגוון מסלולים של לימודי ערב לאנשים עובדים, וישנה התחשבות בלקויי למידה. בנוסף, הקריה מציעה קורסי רענון במתמטיקה, אנגלית ופיזיקה בעלות סמלית לפני תחילת הלימודים.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?