הקריה האקדמית אונו

תואר ראשון במנהל עסקים

חוגים נוספים במכללה

הקריה האקדמית אונו היא מוסד פרטי להשכלה גבוהה שנוסד בשנת 1998. לימודי תואר ראשון .B.A במנהל עסקים בקריה האקדמית אונו מוצעים במספר מסלולים מרתקים, ומאפשרים להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

התמחויות בלימודי תואר ראשון במנהל עסקים - הקריה האקדמית אונו
תואר ראשון במנהל עסקים התמחות בניהול מערכות מידע/ ניהול טכנולוגיות מידע
תואר ראשון במנהל עסקים התמחות במימון ושוק ההון
תואר ראשון במנהל עסקים התמחות בחשבונאות / ראיית חשבון
תואר ראשון במנהל עסקים התמחות בשיווק ופרסום
תואר ראשון במנהל עסקים התמחות בניהול משאבי אנוש

לימודי תואר ראשון .B.A במנהל עסקים בקריה האקדמית אונו מעניקים לסטודנטים ומקנים כלים מקצועיים ומיומנויות חשובות בשוק העסקים, ומקנים יתרון משמעותי בעת ההשתלבות בשוק העבודה. תוכנית לימודי תואר ראשון במנהל עסקים מתעדכנת ללא הרף בהתאם להתפתחויות האחרונות, וכוללת את המחקרים העדכניים ביותר בתחום. בנוסף, תוכנית הלימודים משלבת בצורה ייחודית בין הקניית ידע אקדמי תיאורטי עם התנסות מעשית בדגש על הפן היישומי, ובסיוע תוכניות העשרה ייחודיות מכשירה את הסטודנטים בצורה מקיפה במיוחד.

תוכנית הלימודים כוללת בנוסף לתואר B.A גם תעודת התמחות במסלולים השונים, דוגמת לימודי ראיית חשבון המקנים גם תעודת התמחות בחשבונאות. משך הלימודים הינו שלוש שנים רצופות, הכוללות גם לימודי סמסטר קיץ לאורך כל התואר. חשוב לציין כי במהלך התואר הסטודנטים מתנסים בחדר עסקאות ייחודי לקריה האקדמית אונו, דבר המקנה ניסיון מעשי ומאפשר לחוות את עולם שוק ההון בצורה ישירה.

הקריה האקדמית אונו מתגאה בסגל ההוראה המוביל שלה אשר נבחר בקפידה, והורכב מבכירים בעולם האקדמיה והמחקר וכן מאנשי שטח מנוסים. אנשי הצוות כולם ממשיכים בהתפתחותם האישית ומדורבנים לכך על ידי המוסד. הקריה האקדמית אונו מציעה לסטודנטים ללימודי תואר ראשון .B.A במנהל עסקים יתרונות נוספים, ובהם תוכניות לימודים יישומיות, הרצאות אורח של מומחים בתחומי ההתמחות השונים, מגוון תוכניות חברתיות לשינוי פני החברה, פעילות חוץ אקדמית רחבה ובכלל זה סיורים בתאגידים גדולים ומוסדות כלכליים, ועוד.

פרופ' ירון זליכה, ראש תכנית ה- MBA ראש ההתמחות בחשבונאות, בהרצאה בת 5 דקות על האבולוציה של הניהול.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?