הקריה האקדמית אונו

מכינה קדם אקדמית

חוגים נוספים במכללה

הקריה האקדמית אונו היא מוסד פרטי להשכלה גבוהה שנוסד בשנת 1998. לימודי מכינה במסלולים השונים מאפשרים לרענן את הידע ולשפר בגרויות, ובכך לאפשר גם למועמדים שאינם עומדים בתנאי קבלה להשתלב בלימודי תואר ראשון.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מכינה ייעודית לבני 30+ ללא תעודת בגרות
מטרתה של המכינה הייעודית 30+ היא השלמת הידע האקדמי הדרוש לשם לימודי תואר ראשון בקריה האקדמית אונו. המכינה אורכת סמסטר אחד וכוללת 190 שעות אקדמיות, ומתקיימת במסלול לימודי ערב בכדי לאפשר לאנשים עובדים להשתלב בלימודים. תוכנית הלימודים במכינה כולל לימודי הכנה במקצועות שונים, דוגמת מתמטיקה, מדע וטכנולוגיה, אוריינות ועוד. תנאי קבלה למכינה כוללים עמידה בבחינות קבלה, ראיון אישי, המלצות וקורות חיים מעודכנים. לאחרי סיום לימודי המכינה, המועמדים מקבלים מעמד של סטודנטים מן המניין.

מכינה ייעודית פנימית לבעלי בגרות
מטרתה של מכינה קדם אקדמית היא לאפשר לבעלי תעודת בגרות מלאה שאינם ממלאים את תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בקריה האקדמית אונו אפשרות לשפר את ציוניהם. מכינה זו מתקיימת אף היא במסלול לימודי ערב בכדי לאפשר לאנשים עובדים להשתלב בלימודים. בדומה למכינת 30+, המכינה הייעודית לבעלי בגרות אורכת סמסטר אחד, וכוללת לימודי הכנה לתואר לצד קורסים ברמה אקדמית. תנאי קבלה למכינה כוללים עמידה בבחינות קבלה, ראיון אישי, ובגרות מלאה. לאחרי סיום לימודי המכינה, המועמדים מקבלים מעמד של סטודנטים מן המניין ואף זכאים להכרה אקדמית בהתאם לקורסים האקדמיים במכינה.

מכינה קדם אקדמית למקצועות הבריאות
מטרתה של המכינה למקצועות הבריאות לאפשר לימודים בפקולטה למקצועות הבריאות בחוגים ריפוי בעיסוק והפרעות בתקשורת גם לאלה מכם שלא עמדו בדרישות הכניסה הגבוהות. תוכנית הלימודים תעסוק בארבעה קורסים מקורסי הליבה של שנה א': מבוא לאנטומיה של האדם+ תרגיל; מבוא למדעים מדויקים- כימיה ; מבוא למדעים מדויקים- פיזיקה; אנגלית רמה b. בסיופה של המכינה יעברו משתתפיה יום איבחון במסר- המרכז הארצי לסימולציה רפואית במרכז הרפואי תל השומר

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?