הקמפוס האקדמי אחוה

לימודי מכינה קדם אקדמית

חוגים נוספים במכללה

מכינה קדם אקדמית מסייעת לשפר את ציוני הבגרות או הפסיכומטרי, על מנת להתקבל ללימודי תואר במכללת אחוה. המכללה האקדמית אחוה מציעה מגוון מסלולים ללימודי מכינה קדם אקדמית, המתאימים לכל מועמד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי לימודים במכינה לבגרות במכללת אחוה:
מכינה לשיפור, לשדרוג ולהשלמת תעודת הבגרות
מכינה ייעודית לחינוך
מכינה ייעודית למדעים
מסלול אינטנסיבי - סמסטר אחד (4.5 חודשים)
מסלול חד שלבי - 2 סמסטרים (שנה)
מסלול חד שלבי ארוך - 3 סמסטרים (שנה וחצי)
מסלול דו שלבי - 4 סמסטרים (שנתיים)
מסלול דו שלבי מתוגבר - 5 סמסטרים (שנתיים וחצי)
מסלול מדורג - מסמסטר אחד ועד שלוש שנים.

מקצועות הלימוד: מתמטיקה 3/4/5 יח"ל, אנגלית 3/4/5 יח"ל, תנ"ך 2 יח"ל, ספרות 2/5 יח"ל, היסטוריה 5 יח"ל, היסטוריה א' 1 יח"ל, היסטוריה ב' 1 יח"ל, אזרחות 2 יח"ל, לשון א', 1 יח"ל, לשון ב' 1 יח"ל, גיאגרפיה 5 יח"ל, פיזיקה 5 יח"ל, מדעי החברה 5 יח"ל, אמהרית 5 יח"ל.

מכינות ייעודיות
מכינה ייעודית לחינוך - מסלול זה מיועד לבעלי תעודת בגרות מלאה, אשר אינם עומדים בתנאי הקבלה למכללה לחינוך, ומבקשים לשפר את סיכוייהם להתקבל ללימודים סדירים באקדמיה. הלימודים נמשכים שנה, כלומר שני סמסטרים, ומציבים תנאי קבלה של ציון מימ"ד או פסיכומטרי 400 לפחות, תעודת בגרות מלאה, ראיון קבלה. על מנת לעבור למכללה לחינוך למסלול הגיל הרך והיסודי יש צורך בממוצע ציונים 92 לפחות, ואילו מסלולים על-יסודי,חינוך מיוחד ואנגלית מצריכים ציון התאמה (ממוצע ציוני מכינה +ציון פסיכומטרי).

מכינה ייעודית למדעים- מסלול זה מיועד לבעלי תעודת בגרות מלאה, אשר אינם עומדים בתנאי הקבלה לתכנית החד חוגית במדעי החיים במכללה האקדמית אחוה, ומבקשים לשפר את סיכוייהם להתקבל ללימודים סדירים באקדמיה. הלימודים נמשכים סמסטר אחד, ומציבים תנאי קבלה של ציון פסיכומטרי 400 לפחות או ציון מימ"ד 450 לפחות. על מנת לעבור לתואר במדעי החיים יש צורך בממוצע ציונים 70 וציון 60 לפחות בכל אחד מהקורסים הנלמדים.

פטור מלא משכ"ל ומלגות קיום על פי קריטריונים.
קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית במימון משרד הביטחון לתלמידי מכינה זכאים.
אבחונים דידקטיים לליקויי למידה במימון משרד הביטחון לתלמידי מכינה זכאים.
הטבות ליוצאי העדה האתיופית.

מכללת אחוה מציעה היקף נרחב במיוחד של מקצועות לימוד לבגרות, ובכלל זה לימודי השלמה לבגרות של 5 יחידות לימוד. המכינה הקדם אקדמית במכללת אחוה שמה דגש מיוחד על קביעת תוכנית אישית לכל תלמיד בהתאם לצרכים וליכולות המיוחדים לו, ועל פי המסלול אליו הוא מבקש להתקבל. יתרון נוסף של בניית תוכנית אישית בהתחשב בכל מועמד היא ההתחשבות המיוחדת באנשים עובדים, המאפשרת להתחיל לימודי מכינה קדם אקדמית במקביל לעבודה.

המכינה הקדם אקדמית במכללת אחוה מספקת לכל תלמיד ליווי וסיוע אישי אשר יוצרים סביבה תומכת ועוזרת, ומסייעים לעמוד בהצלחה בבחינות הבגרות ולהשיג את הציון המבוקש. המבחר הגדול והאיכותי של סוגי מכינה קדם אקדמית המוצעים במכללת אחוה מאפשר לכל תלמיד למצוא את המסלול הייחודי המתאים לו על פי צרכיו הפרטניים, ולבחור את קצב הלימודים היעיל והטוב ביותר מבחינתו.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?