המכללה האקדמית להנדסה ירושלים

תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית להנדסה ירושלים היא מוסד אקדמי מוכר מן השורה הראשונה, ולימודי הנדסה תעשייה וניהול לתואר ראשון מזכים את הסטודנטים בתואר .B.Sc. המוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה בישראל. תוכניות הלימוד בכל מסלולי התואר הראשון נבנו בהתאמה לדרישות המשק והם מאפשרים שילוב מהיר של הבוגרים בשוק העבודה. בחוג שני מסלולי התמחות : ניהול התפעול ומערכות מידע.

חשוב לדעת - לא קיים מסלול לימודי ערב במכללה האקדמית להנדסה ירושלים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי הנדסה תעשייה וניהול לתואר ראשון במכללה האקדמית להנדסה ירושלים הינם לימודים מרתקים ומאתגרים, המקנים לסטודנטים מקצוע מבוקש ומשתלם. ישנו ביקוש רב לבוגרי לימודי הנדסה תעשייה וניהול איכותיים ומקצועיים, בעלי ידע רוחבי וכישורים מגוונים, והמכללה האקדמית להנדסה ירושלים מקנה לסטודנטים את הכישורים והמיומנויות הדרושים להם. תחום לימודי הנדסה תעשייה וניהול הינו מקצוע חדשני ומתפתח במהירות, אשר נולד עקב הצורך של ארגונים וחברות לשמור על יעילות גבוהה בשוק תחרותי ובעולם דינאמי.

על מנת להביא לייעול אפקטיבי יש ליצור שיתוף פעולה בין כלל מרכיבי הארגון, ובהם מערכות מידע, שיווק, משאבי אנוש, מערכות לוגיסטיות, כספים ועוד. לימודי הנדסה תעשייה וניהול מקנים את הידע והכלים הדרושים על מנת לתאם בין כל הגורמים הרלוונטים, בכדי למקסם את הביצועים בארגון. בשל האופי הדינאמי של התעשייה ושפע האתגרים בשוק, תכני הלימוד מתעדכנים ללא הרף על מנת להתאים לביקוש בשוק התעסוקה.

מטרת לימודי הנדסה תעשייה וניהול במכללה האקדמית להנדסה הינה הכשרת סטודנטים שיהוו את חזית המחקר והתעשייה, על מנת לאפיין, לנתח ולתפעל מערכות מורכבות המשלבות בין גורמים אנושיים ומחשוביים, על מנת להביא לשיפור התפוקה של הארגון בעלויות קטנות ככל האפשר. לשם כך נבנתה תוכנית הלימודים עשירה ומגוונת, המקנה לסטודנטים ידע בתחומים שונים דוגמת התנהגות ארגונית, כלכלה, שיווק, ניתוח מערכות מידע, רובוטיקה, חקר ביצועים, ועוד. לימודי תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול אורכים ארבע שנים, כאשר ניתן לבחור בין לימודי הנדסה תעשייה וניהול במסלול התמחות מערכות מידע, ובין לימודי הנדסה תעשייה וניהול במסלול התמחות ניהול התפעול.

המכללה האקדמית להנדסה ירושלים שמה דגש רב על היחס האישי לסטודנטים ומפעילה מספר גופים שמטרתם לסייע ולדאוג לרווחתו. בין הגופים ניתן למצוא מדור סיוע אישי, מרכז השמה והכוון תעסוקתי ומועצת סטודנטים פעילה. לימודי הנדסה תעשייה וניהול במכללה האקדמית להנדסה ירושלים מציעים מספר יתרונות, ובהם קשר ישיר ושיתוף פעולה עם התעשייה, היכולת של המכללה לעזור לבוגריה להשתלב בשוק העבודה, עבודה המשותפת וצמודה עם מוסד הטכניון, מלגות , מעונות סטודנטים מושקעים, גישה נוחה לקמפוס בתחבורה ציבורית, יחס אישי לסטודנט ושכר לימוד אוניברסיטאי.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?