המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה

מבחר לימודי קוסמטיקה

חוגים נוספים במכללה

המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה מציע לימודי קוסמטיקה וטכנולוגיה אסתטית במגוון רחב של מסלולים מרתקים, ומרכז את כל תחומי היופי במקום לימודים אחד.

הלימודים מתקיימים ברמת גן!!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה - מגוון קורסים
לימודי קוסמטיקה
לימודי פדיקור/מניקור
לימודי בניית ציפורניים
לימודי איפור קבוע
לימודי עיסוי משולב
לימודי רפלקסולוגיה
לימודי ארומתרפיה
לימודי פרחי באך
לימודי אפילציה
לימודי עיצוב גבות ושעווה

המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה מציע לימודי טכנולוגיה אסתטית וקוסמטיקה מקצועית איכותיים במיוחד, הודות לצוות מומחים בעל ניסיון עשיר. אווירת הלימודים מקצועית, וזאת הודות לגישה הפתוחה של צוות ההוראה, וכן לנחישות לתמוך בכל תלמידה. על מנת להעניק לבוגרים את הידע העדכני ביותר, המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה פועל תוך שיתוף פעולה עם ד"ר דב קליין, פלסטיקאי מומחה, אשר מונה ליועץ האקדמי של המרכז.

צוות ההוראה של המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה כולל בעלי מקצוע מובילים בתחום הקוסמטיקה והרפואה האסתטית, ובכלל זה רופאים מומחים, מורים ומרצים בעלי ניסיון, וכן קוסמטיקאיות רפואיות. בראש המרכז הרב תחומי עומד נמרוד זניר, ואילו עופרה לירם מנהלת את התחום האקדמי. שילוב זה מבטיח לימודי קוסמטיקה איכותיים ועדכניים, המקנים לסטודנטים את הידע המתקדם ביותר, המאפשר תחושת עצמאות מלאה לשם השתלבות מהירה בשוק העבודה.

הודות למיקום המרכזי של המרכז הרב תחומי ללימודי הקוסמטיקה, במתחם הבורסה ברמת גן ליד תחנת רכבת סבידור, ניתן להגיע אל הלימודים במהירות ובנוחות. המרכז הלימודי מהווה חלק מקומפלקס מקצועי, הכולל גם חנם מעוצבת עם מבחר מעבדות מובילות, פיתוח תוכניות לימוד ייעודיות ומקיפות, מכשירים מתחום הטכנולוגיה האסתטית מהיצרנים המובילים, וכן ייעוץ בשיווק ומיתוג העסק. בנוסף, המרכז מעניק מתנות מקצועיות יקרות ערך, המסייעים להקים מכון פרטי למעוניינות בכך.

 

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?