המפיקים - בית הספר למקצועות ההפקה

לימודי ניהול והפקת אירועים

חוגים נוספים במכללה

לימודי ניהול והפקת אירועים זוכים לביקוש רב, ומשום כך המפיקים, בית הספר למקצועות ההפקה של אלירן ברדוגו וברדוגו החברה להפקת אירועים, פיתח מסלול לימודים מקיף במיוחד.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

המפיקים, בית הספר למקצועות ההפקה - מסלולי לימוד
לימודי ניהול והפקת אירועים

הפקת אירועים הוא תחום מבוקש במיוחד, אך כמו בכל תחום אחר, על מנת להצליח יש לרכוש את הידע הנחוץ בשביל לעסוק בתחום. משום כך המפיקים, בית הספר למקצועות ההפקה של אלירן ברדוגו וברדוגו החברה להפקת אירועים, מציע לימודי ניהול והפקת אירועים איכותיים במיוחד, המקנים את הכלים הפרקטיים אשר דרושים לכל מי שרוצה להשתלב בתחום, ישירות מאנשי המקצוע המובילים בתעשייה.

תוכנית הלימודים של קורס ניהול והפקת אירועים בבית הספר למקצועות ההפקה הינו מקיף במיוחד, ונוגע בכל התחומים החשובים. במהלך הלימודים נסקרים נושאים מגוונים, דוגמת הפקת אירועי קד"מ, חשמל וקונסטרוקציות, הפקת אירועים פרטיים, ניהול תקציב, הפקת אירועי שטח, מזון ומשקאות, רישום לאירועים, הפקת אירועי גיוס כספים, טכנולוגיה וניו מדיה באירועים, יצירתיות בשיווק ובהפקת אירועים, ניהול בר ואלכוהול, עיצוב אירועים, ועוד.

לימודי ניהול והפקת אירועים מקיפים עשרה חודשים, במתכונת של לימודי ערב חד שבועיים, במיוחד לאנשים עובדים. כיתות הלימוד של המפיקים, בית הספר למקצועות ההפקה, מאובזרות במיטב החידושים הנחוצים, ויחד עם צוות מרצים מקצועי, הסטודנטים זוכים לסביבת לימודים אופטימאלית. תנאי קבלה ללימודים כוללים תעודת בגרות מלאה, ראיון אישי, תואר ראשון מהווה יתרון, וכן רצון ענקי להצליח.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?