המכללה למינהל

בית הספר להנדסאים

חוגים נוספים במכללה

המכללה למנהל מציעה לימודי הנדסאים במגוון מסלולים, המאפשרים להשתלב בשפע של מקצועות מבוקשים. שלוחות של בית הספר להנדסאים נמצאות בחיפה, ראשון לציון, ירושלים, אשדוד ואילת

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי הנדסאים - המכללה למינהל:
הנדסאי תעשיה וניהול- שיווק וניהול
הנדסאי תעשיה וניהול- מערכות ייצור
הנדסאי תעשיה וניהול- מערכות מידע
הנדסאי תעשיה וניהול- לוגיסטיקה
הנדסאי אלקטרוניקה - מחשבים
הנדסאי חשמל
הנדסאי אזרחית (בניין)
הנדסאי תוכנה
הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים
מכינה טכנולוגית קדם הנדסאים

בית הספר להנדסאים של המכללה למנהל שואף לחדשנות בלתי פוסקת, תוך יוזמה ופתיחות לשינויים המהירים המתרחשים בעידן המודרני. חדשנות זו מאפשרת למכללה למינהל לעדכן את תוכניות הלימוד הקיימות, ולפתח תוכניות לימוד חדשות בהתאם לצורכי השוק. במקביל לכך, ניתן דגש מיוחד להתאמת סביבת הלימוד לסטודנטים על ידי הצטיידות במיטב אמצעי ההוראה והתצוגה ומעבדות מחשבים משוכללות. לאחר סיום לימודי הנדסאים במכללה למנהל, ניתן להשתלב בשוק העבודה או להמשיך ללימודי תארים אקדמאיים.

לימודי הנדסאים בבית הספר להנדסאים של המכללה למינהל נעשים בשיתוף ובפיקוח עם מה"ט, דבר המבטיח תעודת גמר איכותית ויוקרתית. לאחר סיום הלימודים בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת הנדסאי מוסמך, המוכרת במוסדות להשכלה גבוהה ובקרב מעסיקים בשוק העבודה. בנוסף, תעודת הנדסי מוסמך מאפשרת להירשם בפנקס ההנדסאים ברשות ההסמכה הממשלתית להנדסאים, ולהתקבל כחבר בהסתדרות ההנדסאים והטכנאים.

תנאי קבלה ללימודי הנדסאים במכללה למינהל כוללים אישור של ועדת קבלה, וכן תעודת בגרות, או ציון עובר במקצועות מתמטיקה, אנגלית ועברית, או תעודת השכלה מחו"ל. מועמד אשר אינו עומד בתנאי קבלה אלה יכול להשתתף בלימודי מכינה טכנולוגית קדם הנדסאית בבית הספר להנדסאים של המכללה למינהל, המהווה תחליף לתעודת בגרות. עם זאת, תנאי הקבלה והציונים הנדרשים משתנים מעת לעת, ומומלץ לבדוק את התנאים הספציפיים מבעוד מועד.

בית הספר להנדסאים של המכללה למינהל שם דגש רב על סביבת לימודים מרווחה ונעימה, והסטודנטים ללימודי הנדסאים זוכים לתנאי לימוד איכותיים במיוחד. כיתות הדרכה מרווחות, בעלות אמצעי הוראה ותצוגה עכשוויים, מעבדות מחשבים משוכללות ומודרניות וציוד היקפי מלא הם רק חלק מהשירותים העומדים לרשות הסטודנטים בבית הספר להנדסאים. בנוסף, השלוחות השונות של המכללה למינהל ממוקמות באזורים בעלי גישה נוחה, ומאפשרים נגישות גבוהה.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?