המכללה למינהל

בית הספר לניהול

חוגים נוספים במכללה

המכללה למנהל מציעה לימודי ניהול במגוון מסלולים, במסגרת בית הספר לחשמל ולטכנולוגיה. שלוחות של המכללה למנהל נמצאות באילת, אשדוד, באר שבע, בית ברל, חיפה, ירושלים, נתניה, פתח תקווה, ראשון לציון, רחובות ותל אביב.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי ניהול - המכללה למינהל
ניהול עסקי - מנהל עסקים
ניהול, עיצוב והפקת אירועים
אדריכלות ועיצוב פנים
ניהול משאבי אנוש 
נדל"ן
אימון אישי
חוקרים פרטיים וביטחון אישי
ניהול, שיווק, פרסום ויחסי ציבור
ניהול מערכות רכש ולוגיסטיקה
מנהלי עבודה בבניין (100)
מנהלי עבודה תשתיות (200)

ניהול עסקי - עולם העסקים המודרני הינו מורכב מתמיד, ועל המנהל להבין את הארגון העסקי כולו, על כלל החטיבות והמערכות המרכיבות אותו. לימודי ניהול עסקי במכללה למינהל מקנים ידע תיאורטי ומעשי בנושאי ניהול, תוך התמקדות בניהול יישומי וקבלת החלטות ניהוליות וניצול יעיל של המשאבים הפנויים. תנאי קבלה ללימודי ניהול עסקי כוללים ראיון קבלה, וכן השכלה תיכונית מלאה. לימודי ניהול עסקי מתקיימים במתכונת של לימודי ערב פעמיים בשבוע, ומאפשרים גם לאנשים עובדים לרכוש השכלה ולהתקדם במקום התעסוקה. תוכנית הלימודים כוללת קשת רחבה של נושאים מרתקים, ואורכת 190 שעות, על פני חמישה חודשים. הקורס מוכר לגמול השתלמות, וסיום הלימודים בהצלחה מזכה את הבוגרים בתעודת סיום מטעם המכללה למינהל.

ניהול, עיצוב והפקת אירועים - בעידן בו כל אירוע הופך לחגיגה, ישנו ביקוש רב למנהלי אירועים איכותיים ובעלי ניסיון, אשר יתכננו אירוע מרשים שייזכר לזמן רב. לימודי ניהול, עיצוב והפקת אירועים במכללה למינהל מקנים כלים מקצועיים ומיומנויות חיוניות לשם ניתוח דרישות הלקוח והתאמתן לאילוצים בשטח, קשר עם ספקים שונים, פיקוח על צוות העובדים ועוד. לימודי ניהול, עיצוב והפקת אירועים מתקיימים בשלוחת תל אביב בלבד!

ניהול משאבי אנוש - לימודי קורס זה מיועדים למנהלים המעוניינים להתקדם מבחינה מקצועית, ולרכוש ידע אקדמי מתקדם בניהול משאבי אנוש, לפתח מיומנויות תקשורת הדרושות למילוי תפקידי ניהול בכירים, ולהתמחות במיומנויות וטכניקות מתקדמות בניהול משאבי אנוש. תנאי קבלה ללימודי ניהול משאבי אנוש כוללים ראיון קבלה, וכן השכלה תיכונית מלאה. ארגון וניהול, דיני עבודה, מערכת יחסי עבודה, ניתוח עיסוקים, מערכת יחסי עבודה, ניהול משאבי אנוש, הפסיכולוגיה של העבודה, פיתוח משאבי אנוש ומיומנויות הניהול הם רק חלק מלימודי ניהול משאבי אנוש במכללה למינהל.

חוקרים פרטיים וביטחון תעשייתי - לימודי חוקרים פרטיים נערכים בשיתוף המדרשה לחוקרים פרטיים וקציני בטחון בישראל, ומקנים תעודה מבוקשת המאפשרת להשתלב בקשת רחבה של מקומות תעסוקה. תנאי קבלה ללימודי חוקרים פרטיים כוללים ועדת קבלה, וכן ללא עבר פלילי, 12 שנות לימוד, וגיל 21 ומעלה. תוכנית הלימודים כוללת קשת רחבה של נושאים מרתקים, ואורכת 108 שעות על פני חמישה חודשים. מבצעים, חקירות כלכליות וכספיות, חוק ומשפט, אמצעי עזר, חקירות ביטוח וחקירות אישיות הם רק חלק מלימודי חוקרים פרטיים במכללה למינהל.

נדל"ן - לימודי קורס הכנה לבחינת רישוי על פי חוק המתווכים במקרקעין של המכללה למינהל מיועד לסוכני נדל"ן, מתווכים ולקהל הרחב, המעוניינים להתפתח מבחינה מקצועית. תנאי הקבלה היחידי ללימודי נדל"ן הוא 12 שנות לימוד. תוכנית הלימודים כוללת קשת רחבה של נושאים מרתקים, ואורכת 40 שעות במתכונת של לימודי בוקר או לימודי ערב. הגנת הדייר, רישוי עסקים, חוק שמאי מקרקעין, מיסוי מקרקעין, חוק התיווך בישראל וניהול משרד תיווך והגנת הצרכן הם רק חלק מלימודי נדל"ן במכללה למינהל.

אימון אישי - בשיתוף פעולה ייחודי של המכללה למינהל ותות תקשורת ותוצאות בע"מ פותח קורס איכותי לאימון אישי. המכללה למנהל שמה לה למטרה להכשיר מאמנים איכותיים, ולהוביל את הסטודנטים להצלחה אישית ועסקית. לימודי אימון אישי כוללים סדרה של מפגשים אישיים, המסייעים למיקוד עקרונות בסיסיים המובילים לשיפור התוצאות בכל המימדים. לאחר סיום לימודי הקורס בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת סיום מטעם המכללה למינהל ותות תקשורת ותוצאות.

שיווק ופרסום - שיווק ומכירות מהווים חלק מרכזי באסטרטגיה העסקית של כל חברה כיום, ובשל התחרות הגדולה על ליבם של הצרכנים ישנו ביקוש רב לאנשי שירות ופרסום איכותיים ומקצועיים. לימודי שיווק ופרסום במכללה למינהל מקנים ידע מקצועי מעודכן לצד טכניקות פרקטיות, ומיועדים לעובדי מכירות ופרסום כיום, כמו גם למעוניינים להשתלב בתחום. שירות לקוחות, הפצה, משאבי אנוש, יסודות השיווק, שיווק שירותים, מדיניות מוצרים, מיומנויות ניהול ומכירות הם רק חלק מלימודי שיווק ופרסום במכללה למינהל.

יחסי ציבור - יחסי ציבור הינם תחום דינאמי ומתפתח במהירות, ומהווים אגף מרכזי בכל ארגון וחברה. לימודי יחסי ציבור במכללה למינהל מעניקים ידע אקדמי נרחב יחד עם כלים מעשיים, ומיועדים לעובדים בתחום הפרסום כמו גם למעוניינים להשתלב בתחום. תנאי קבלה כוללים השכלה תיכונית מלאה וראיון קבלה, ובסיום הקורס הבוגרים זכאים לתעודת גמר. לימודי יחסי ציבור ופרסום עשירים ומרתקים, וכוללים נושאים דוגמת תקציבאיות, יצירתיות בפרסום, פרסום, מחקרים בפרסום, שיווק ועוד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?