המכללה האקדמית נתניה

תואר שני במשפטים

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית נתניה הינה מהמכללות המובילות והיוקרתיות בישראל, ומשלבת בין מצוינות אקדמית ותנאי לימוד נוחים. המכללה מציעה לימודי תואר שני במשפטים יוקרתיים ומבוקשים, המאפשרים להעמיק את הידע בעולם מאתגר ומרתק.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר שני במשפטים במכללת נתניה מוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה, ובוגרי המכללה המשיכו את לימודיהם במוסדות הלימוד יוקרתיים ברחבי תבל. המכללה האקדמית נתניה מציעה סגל מרצים איכותי ומקצועי, וסביבת לימודים נוחה ומתקדמת מבחינה טכנולוגית. מעבדות מחשבים משוכללות, ספריה עשירה, כיתות לימוד מפוארות, ואולפני טלוויזיה ורדיו, מעניקים לסטודנטים את כל מה שהם זקוקים לו ללימודים מעשירים ומעניינים.

עקב הביקוש הרב למשפטנים ועורכי דין מיומנים ומקצועיים, כיום תואר ראשון במשפטים אינו תמיד מספיק, ויש צורך גם בלימודי תואר שני במשפטים. מכללת נתניה עונה על צורך זה, ומאפשרת לעורכי דין המעוניינים להעמיק את ידיעותיהם, להרחיב את נושא התמתחותם, או להצטרף ללימודי תחום מרתק, להשתלב בלימודי תואר שני במשפטים בנתניה, תוך בחירה בין מסלול מסחרי ומסלול עסקי.

לימודי תואר שני במשפטים במכללת נתניה אורכים שנתיים, ומטרתם היא הכשרה של משפטנים איכותיים ומקצועיים, בעלי ידע רחב ותמונת עולם שלמה וכוללת, השולטים במגוון רחב של כלים ומיומנויות בתחומי המסחר, העסקים והמשפט. תוכנית הלימודים הינה מקיפה ונרחבת, ומשלבת בין כלים תיאורטי למיומנויות מעשיות, על מנת להקנות לסטודנטים ידע רחב ככל האפשר. לאחר סיום הלימודים, בוגרי תואר שני במשפטים במכללת נתניה משתלבים בקשת מגוונת של מקומות תעסוקה, בעולם המשפט והפיננסים גם יחד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?