המכללה האקדמית נתניה

תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית נתניה הינה מהמכללות המובילות והיוקרתיות בישראל, ומשלבת בין מצוינות אקדמית ותנאי לימוד נוחים. המכללה מציעה לימודי תואר ראשון במסלול משולב ויוקרתי, תואר ראשון במשפטים או תואר ראשון ותואר שני במנהל עסקים

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים במכללת נתניה מוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה, ובוגרי המכללה המשיכו את לימודיהם במוסדות הלימוד יוקרתיים ברחבי תבל. המכללה האקדמית נתניה מציעה סגל מרצים איכותי ומקצועי, וסביבת לימודים נוחה ומתקדמת מבחינה טכנולוגית. כיתות לימוד מפוארות, מעבדות מחשבים משוכללות, ספריה עשירה, ואולפני טלוויזיה ורדיו, מעניקים לסטודנטים את כל מה שהם זקוקים לו ללימודים מעשירים ומעניינים.

השילוב בין תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים מקנה לסטודנטים הכשרה רב תחומית, ומאפשר להשתלב במגוון רחב של תחומי עיסוק ובהם עסקים, מסחר, ניהול, משפט ועוד. לימודי תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים מוצעים בהתמחות מימון, שיווק, ניהול רב תחומי, או מסלול לניהול מערכות ידע וטכנולוגיה. בנוסף, ניתן להשלים את רוב הקורסים הדרושים לתואר שני בשיווק, ניהול רב תחומי או מימון כבר במהלך הלימודי השנה הרביעית ללימודים, ולקבל תעודת בוגר M.B.A תוך חמש שנים בלבד.

במהלך לימודי תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים במכללת נתניה הסטודנטים משתתפים במגוון של שיעורי חובה, תרגילים, קורסי בחירה משפטיים, קורסים באנגלית וסמינריונים. על מנת להעניק למשפטנים ולמנהלים לעתיד השכלה כללית נרחבת ומקיפה, תוכנית לימודי תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים מוצעים כוללת גם קורסים שונים במדעי החברה, פילוסופיה של המשפט, קרימינולוגיה ועוד.

לימודי מנהל עסקים ומשפטים במכללת נתניה מעניקים לסטודנטים מגוון רחב של כלים ומיומנויות מקצועיות בתחום המשפט, המסחר, הניהול והעסקים. הודות לידע הרב תחומי של בוגרי לימודי תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים ניתן להשתלב בקשת רחבה של מקומות עבודה, ובהם מוסדות פיננסיים של שוק ההון, משרדי עו"ד מובילים המחפשים בוגרים עם השכלה רב תחומית, בנקים, משפט מסחרי, יזמות, שוק ההון, משפט עסקי, חברות ביטוח ועוד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?