המכללה האקדמית נתניה

תואר ראשון במנהל עסקים

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית נתניה הינה מהמכללות המובילות והיוקרתיות בישראל, ומשלבת בין מצוינות אקדמית ותנאי לימוד נוחים. המכללה מציעה לימודי תואר ראשון ושני במנהל עסקים, המציעים חווית לימודים איכותית ויוקרתית יחד עם אתגר והנאה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון או שני במנהל עסקים במכללת נתניה מוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה, ובוגרי המכללה המשיכו את לימודיהם במוסדות הלימוד יוקרתיים ברחבי תבל. המכללה האקדמית נתניה מציעה סגל מרצים איכותי ומקצועי, וסביבת לימודים נוחה ומתקדמת מבחינה טכנולוגית. כיתות לימוד מפוארות, מעבדות מחשבים משוכללות, ספריה עשירה, ואולפני טלוויזיה ורדיו, מעניקים לסטודנטים את כל מה שהם זקוקים לו ללימודים מעשירים ומעניינים.

תוכנית לימודי תואר ראשון או שני במנהל עסקים במכללת נתניה מקיפה תחומים רחבים, בשל הגדרתו של עולם מנהל העסקים כרב תחומי ודינאמי. הכשרה נרחבת זו מקנה לסטודנטים כלים ומיומנויות אקדמיים ומעשיים מגוונים ועשירים, ומאפשרת להשתלב בקשת רחבה של מקומות תעסוקה ותפקידים. לימודי מנהל עסקים במכללת נתניה ניתנים לשילוב עם הרחבה בחטיבת מנהל עסקים בין לאומי, מערכות מידע, ניהול, יזמות, שיווק ומימון, או מסלול למנהל עסקים ומחשבים.

במהלך לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במכללת נתניה הסטודנטים משתתפים במגוון של שיעורי חובה, תרגילים, קורסי בחירה משפטיים, קורסים באנגלית וסמינריונים. לימודי המבוא והתשתית של תואר ראשון במנהל עסקים כוללים נושאים דוגמת מדעי המחשב, חשבונאות, משפטים, אנגלית, מתמטיקה ומדעי ההתנהגות, ולימודי מנהל עסקים מתמקדים בעולם הניהול והעסקים וכוללים גם התנסות מעשית ולימודים אינטגרטיביים.

בשל רמת הלימודים הגבוהה במכללת נתניה, בוגרי לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון או שני נחשבים לאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים, בעלי ידע מקיף ורב תחומי, וכן כלים ומיומנויות אקדמיים ומעשיים לשם השתלבות והנהגה של עולם העסקים והניהול בישראל. ניתן להשתלב במגוון רחב של תחומי עיסוק מעולמות שונים, דוגמת ניהול לוגיסטי ופיננסי, ידע מעשי יישומי, שליטה טכנולוגית, הבנת צורכי לקוחות בארגונים שונים, ועוד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?