המכללה האקדמית נתניה

מכינה קדם אקדמית

חוגים נוספים במכללה

לימודי תואר ראשון או לימודי הנדסאי דורשים בדרך כלל תעודת בגרות מלאה, אך במכללת נתניה מאפשרים לאלה שחסרים להם מקצועות או רוצים לשפר ציונים, לעשות זאת במסגרת מכינה קדם אקדמית.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מועמדים המעוניינים בלימודי תואר ראשון במכללת נתניה יכולים לעבור קורס פסיכומטרי, להשלים ולשפר בגרויות, או להשתתף בקורסי הכנה ייעודיים למקצוע אותו מעוניינים ללמוד במסגרת אקדמית, על מנת לאפשר גם להם ללמוד את המקצוע המבוקש. המכללה האקדמית נתניה מציעה סגל מרצים איכותי ומקצועי, וסביבת לימודים נוחה ומתקדמת מבחינה טכנולוגית. כיתות לימוד מפוארות, מעבדות מחשבים משוכללות, ספריה עשירה, ואולפני טלוויזיה ורדיו, מעניקים לסטודנטים את כל מה שהם זקוקים לו ללימודים מעשירים ומעניינים.

במסגרת המכינה הקדם אקדמית במכללת נתניה ניתן להשלים או לשפר מגוון בגרויות, ובהן תנ"ך בהיקף של 2 יחידות לימוד, גיאוגרפיה בהיקף של 5 יחידות לימוד, אזרחות בהיקף של יחידת לימוד אחת, מתמטיקה בהיקף של 3, 4 או 5 יחידות לימוד, מדעי החברה בשילוב סוציולוגיה ופסיכולוגיה, אנגלית בהיקף של 3, 4 או 5 יחידות לימוד, ספרות בהיקף של 2 או 5 יחידות לימוד, היסטוריה בהיקף של 5 יחידות לימוד, וכן הבעה עברית בהיקף של 5 יחידות לימוד. בנוסף, כאמור, ניתן גם להשתתף בקורס פסיכומטרי ייחודי מטעם מכללת נתניה.

תוכנית הלימודים של המכינה הקדם אקדמית במכללת נתניה מורכבת על ידי אנשי צוות מקצועיים ובעלי ניסיון, ומותאמת לדרישות משרד החינוך העדכניות ביותר. צוות ההוראה במכינה הקדם אקדמית הינו מורים איכותיים ומיומנים, המעניקים לסטודנטים ליווי אישי, יחס חם, ומשרים סביבת לימודים תומכת. מכללת נתניה מציעה קשת רחבה של מסלולי לימוד, על מנת לענות על הצרכים המגוונים של המתעניינים בלימודי תואר ראשון במכללה. מסלול חד שלבי במכינה הקדם האקדמית מיועד למועמדים בעלי השכלה של 11 - 12 שנות לימוד, אשר חסר להם עד ארבעה מקצועות בתעודת בגרות. מכינה במסלול דו שלבי מיועדת לבעלי השכלה של 11 - 12 שנות לימוד אף היא, אך לאלה הצריכים להשלים למעלה מחמישה מקצועות בתעודת הבגרות. מכינה במסלול אינטנסיבי מיועדת לאלה הזקוקים להשלמה של עד ארבעה מקצועות, ובעלי יכולת למידה אינטנסיבית.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?