היי קיו פסיכומטרי

לימודי הכנה לבחינה הפסיכומטרית

חוגים נוספים במכללה

חברת High-Q היא מהחברות המובילות בארץ בהכנת תלמידים לבגרויות ולבחינה הפסיכומטרית. החברה נוסדה ב- 1983 וחרטה על דגלה לספק קורסים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר אשר יובילו כל תלמיד למיצוי הפוטנציאל שלו ולהצלחה בבחינה הפסיכומטרית.

סניפים של היי קיו נמצאים במקומות הבאים: גליל, נהריה, ראש פינה, קריון, טבריה, כרמיאל, קרית טבעון, חיפה, בית שאן, זכרון יעקב, חדרה, נתניה, צורן, טירה, הצומת(כפר סבא רעננה), פתח תקווה, רמת שרון, קרית אונו, שוהם, תל אביב, חולון, ראשון לציון, יבנה, רחובות, מודיעין, ירושלים, בית שמש, מבשרת ציון, מעלה אדומים, אפרת, אשדוד, באר טוביה, אשקלון, באר שבע, עומר, דימונה, נצרת, עפולה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי הכנה של HIGH-Q
קורס הכנה לבחינת הפסיכומטרי

HIGH-Q הינה חברה בינלאומית, עם למעלה מ-250,000 תלמידים מרוצים לאורך השנים ולמעלה מארבעים סניפים ברחבי ישראל. High-Q עורכת קורסי הכנה לבחינה הפסיכומטרית, לבחינות הבגרות ול-GMAT.

High-Q מובילה בתחום טכנולוגית ההוראה העולמית. היא משתמשת בשיטות לימוד ייחודיות ומתקדמות ביותר בכדי להפוך את הלמידה לקלה ואפקטיבית ולאפשר מיצוי מרבי של הפוטנציאל של כל תלמיד. השילוב האידיאלי של מורים מעולים, לימוד אינטנסיבי בכיתות קטנות, לימוד משלים באינטרנט, ייעוץ והדרכה אישית לכל תלמיד ותוכנית לימוד חדשנית ומקיפה, מבטיח הכנה מושלמת לבחינות!

HIGH-Q - כל היתרונות!
סדנת החיבור: הסדנא הייחודית שלנו מהווה פתרון מושלם לשינויים בבחינה הפסיכומטרית, הסדנא פותחה ע"י הצוות הפדגוגי ומחלקת המחקר והפיתוח של החברה, על מנת לתת מענה לשינויים שנעשו לאחרונה בבחינה הפסיכומטרית, להקנות כלים ייחודים לכתיבת חיבור מנצח ולפתח את יכולות הכתיבה היוצרת והאקדמית של התלמידים.

שיעורי - Lessons On Demand - L.O.D החידוש האחרון והבלעדי לתלמידי HIGH-Q : כל השיעורים הפרונטליים בזמינות מיידית, בכל זמן ובכל שעה דרך אתר האינטרנט. כיתת 750: כיתה הנותנת מענה לתלמידים חזקים הזקוקים לציון גבוה מאד בפסיכומטרי.

מעקב אישי – מותאם אישית לכל תלמיד:
המורה בכיתה מתאים אישית את התרגול הדרוש לכל תלמיד לפי הישגיו, וכן מקבל תמונת מצב לגבי הכיתה כולה. המערכת הממוחשבת של HIGH-Q מאפשרת ניתוח של הסימולציות ושיעורי הבית, וכך יכול המורה להתאים את תוכנית התרגול לכל תלמיד לפי הישגיו.

מורים: חתירתה של HIGH-Q למצוינות הינה באיכות המורים שלה, הידועים כמורים הטובים ביותר בתחום. כל מורה נבחר בקפידה על-פי נתוניו האישיים ועליו לעבור בהצלחה הכשרה ייחודית הכוללת מאות שעות תרגול והוראה.

לימוד בקבוצות קטנות: כיתות קטנות הן הבסיס ללמידה יעילה ונכונה והן מבטיחות יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד.

HIGH-Q מחוייבת להצלחתו של כל אחד מתלמידיה. השילוב של אמצעי העזר וההוראה היחודיים שלנו ואיכותם הגבוהה של המורים, מבטיחים הצלחה בבחינה.

ועכשיו, אנחנו קרובים יותר מתמיד...

סניפי HIGH-Q ברחבי הארץ: גליל, נהריה, ראש פינה, קריון, טבריה, כרמיאל, קרית טבעון, חיפה, בית שאן, זכרון יעקב, חדרה, נתניה, צורן, טירה, הצומת(כפר סבא רעננה), פתח תקווה, רמת שרון, קרית אונו, שוהם, תל אביב, חולון, ראשון לציון, יבנה, רחובות, מודיעין, ירושלים, בית שמש, מבשרת ציון, מעלה אדומים, אפרת, אשדוד, באר טוביה, אשקלון, באר שבע, עומר, דימונה, נצרת, עפולה.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?