דיאלוג

ביה"ס לשפות של האוניברסיטה הפתוחה

חוגים נוספים במכללה

דיאלוג, ביה"ס לשפות מיסודה של האוניברסיטה הפתוחה פועל בשיטת ה- D.I.L. בדיאלוג מציעים מגוון רחב של קורסים בשפות שונות, מאנגלית ועד הולנדית, וברמות שונות. בית הספר קיים מזה 25 שנה ועובדים בו מיטב המורים. שלוחות של דיאלוג נמצאות במקומות הבאים: תל אביב, חיפה, ירושלים, פתח תקווה, מודיעין, רעננה, ראשון לציון ואריאל.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי הלימוד בבית הספר לשפות - דיאלוג:
דיאלוג אנגלי - קורסי האנגלית מוכרים לפיקדון ומתקיימים במרכז
אנגלית, אנגלית עסקית בשילוב כתיבה עסקית
קורס פרזנטציות אקדמיות בשפה האנגלית
קורס פרזנטציות עסקיות בשפה האנגלית

דיאלוג קלאסי
לימודי ספרדית, לימודי איטלקית, לימודי צרפתית.
הקורסים מתקיימים במרכז; צרפתית גם בירושלים

דיאלוג אל השלום
לימודי קורס ערבית, ערבית של אמצעי התקשורת.
הקורסים מתקיימים במרכז ובירושלים

דיאלוג מקרב את המזרח הרחוק
לימודי יפנית, לימודי סינית
הקורס מתקיים במרכז

דיאלוג ללא גבולות
לימודי רוסית
לימודי יוונית
לימודי הולנדית
לימודי גרמנית

הכנה למבחן אמי"ר / אמיר"ם

שיעורים פרטיים

הנחות בדיאלוג:
חייל + חייל משוחרר עד שנה בצירוף אישור חיילות/ תעודת שחרור.
סטודנט או"פ ללא הגבלת זמן
קרנות השוטרים: בצירוף תעודה חבר.
מורים בשנת שבתון: בצירוף טופס 2.
הנחת בני משפחה, בני משפחה הנרשמים בו זמנית באותו סמסטר.

לימודי שפות בדיאלוג נעשים בשיטה הייחודית D.I.L. השיטה פותחה במהלך שנות פעילותו של בית הספר במטרה למצוא שיטת לימוד אפקטיבית המאפשרת לסטודנט להפיק מהקורס את המרב. בדיאלוג הבינו כי רק יחס אישי ותקשורת ישירה עם הסטודנטים יביאו לתוצאות אופטימאליות וכיום מתנהלים הקורסים בכיתות לימוד קטנות המאפשרות היכרות אישית, מעקב אחר התקדמות הסטודנטים ולא פחות חשוב יוצרות תחושת ביטחון וחמימות משפחתית כך שאף סטודנט אינו מרגיש מבויש להשתתף בשיעורים ולעיתים גם לטעות.

דיאלוג הוא בית ספר בו למעלה מ- 20 קורסים ללימודי שפה זרה. בית הספר ממקד את חומר הלימוד עפ"י צורכי הסטודנטים ומבין שלא תמיד יש צורך ברכישת השפה כולה. לפיכך, מתוך מגוון הקורסים ישנם קורסים המיועדים באופן ספציפי לאנשי עסקים ותקשורת למשל קורס "אנגלית עסקית" או קורס "ערבית של אמצעי התקשורת". בדיאלוג מתחייבים לעזור לסטודנטים לשפר את מיומנות השיחה, הדיבור, הבנת הנקרא והבנת הנשמע וכן להעשיר את אוצר המילים. הקורסים בנויים כך שמן הרגע הראשון מתבקשים הסטודנטים לדבר ולהשתתף בשיעורים, דרך המאפשרת להם לצבור ניסיון וביטחון עצמי.  

דיאלוג הינו חלק מהיחידה ללימודי המשך של האוניברסיטה הפתוחה. השייכות לאוניברסיטה מקנה לבית הספר ולסטודנטים הלומדים בו יתרונות רבים בהם: יציבות כלכלית המאפשרת את פתיחתם של הקורסים באופן סדיר, פתיחת סניפי בכל חלקי הארץ, מורים מעולים בעלי ניסיון בהוראת שפות זרות, היכולת לפתח שיטות לימוד חדישות ואפקטיביות, היכולת לפתוח קורסים קטנים בהם מקבל כל סטודנט יחס אישי ועוד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?