בית הספר האמריקאי

הכנה לבחינת אמיר, GMAT, מתא"ם

חוגים נוספים במכללה

בית הספר האמריקאי מציע קשת רחבה של לימודי הכנה למבחנים שונים, והינו בית הספר הגדול ביותר בישראל בתחום לימודי הכנה לבחינת אמיר, קורס GMAT ומבחני ידע באנגלית.
לבית הספר האמריקאי מגוון שלוחות ברחבי הארץ!

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

קורסי הלימוד - בית הספר האמריקאי:
קורס אמיר
לימודי אנגלית מדוברת לכל הרמות
קורס GMAT

בית הספר האמריקאי ללימודי אנגלית הינו בית הספר הגדול ביותר בישראל למבחני ידע באנגלית, ונוסף על כך מציע מגוון רחב של לימודי הכנה למבחני הקבלה בחו"ל. לימודי הכנה לבחינת TOFEL, מבחן מור, USMLF, CGNFS, CRNE, מבחן מור, SAT, GMAT, IELTS, GRE ומבחן אמיר הם רק חלק מלימודי ההכנה המוצעים בבית הספר האמריקאי.

שירות נוסף של בית הספר האמריקאי הוא שירותי ייעוץ וסיוע לקראת לימודים בחו"ל לאורך כל השלבים. בית הספר האמריקאי מעניק שירותי ייעוץ וסיוע אישיים לכל מועמד, החל מהשלב הראשוני של בדיקת האפשרויות ועד לשלב של קבלה למוסדות הלימוד השונים. לימודי אנגלית ולימודי הכנה לבחינות השונות בבית הספר האמריקאי נובעים מתוך תפישת העולם הייחודית של בית הספר האמריקאי, אשר שואף להיות מוביל דרך בעולם הגלובאלי החדש ולענות על דרישות מקומיות ובין לאומיות כאחד.

בית הספר האמריקאי שם לעצמו למטרה לסייע למתעניינים בלימודי תעודה ואקדמיה בחוץ לארץ, ולספק את לימודי ההכנה למבחנים האיכותיים והמקיפים ביותר. לשם כך, בית הספר האמריקאי פיתח מערך שירותים מקצועי ייחודי, הכולל ייעוץ, הוראה, הכנה והכוונה, וכל זאת תוך הקפדה על ליווי אישי ותומך ובהתאמה אישית לצרכים הייחודיים לכל תלמיד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?