המכללה האקדמית בית ברל

תנאי קבלה

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית בית ברל מציע קשת רחבה של לימודים מרתקים, אשר לכל אחד מהם דרישות סף שונות. דף זה מפרט תנאי קבלה כלליים לקורסים השונים, אולם מומלץ להתעדכן טרם ההרשמה ולבדוק את דרישות הסף הספציפיות למסלול הרלוונטי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

בית הספר לחברה וממשל של המכללה האקדמית בית ברל אינו מציב תנאי קבלה כלשהם לרוב התוכנית, וכל אדם יכול ללמוד ולרכוש השכלה. עם זאת, לימודי הנחיית קבוצות בחברה מרובת תרבויות, מידע וספרנות מציבים דרישות סף אשר משתנות מעת לעת. חשוב לציין כי תנאי הקבלה שונים בין המסלולים, וכמו כן ניתנים לשינוי בהתאם לדרישות האקדמיות העדכניות. משום כך, כדאי לברר עם מזכירות החוג את תנאי הסף הרלוונטיים למסלול הלימודים בו מעוניינים.

בית הספר לחינוך של המכללה האקדמית בית ברל מציב מספר תנאי קבלה בסיסיים על מנת להתקבל אל לימודי תואר ראשון בחינוך, ונוסף על כך ישנם תנאי קבלה ספציפיים למסלולים מסוימים. ככלל, כל המועמדים נדרשים להציג ציון פסיכומטרי מינימאלי של 475, ממוצע בגרות מינימאלי של 85, וציון התאמה משוקלל בין הבגרות לפסיכומטרי של 525 לפחות. בנוסף לכך, כל המועמדים ללימודי תואר ראשון בחינוך נדרשים לעבור ראיון קבלה, והינם בני 20 ומעלה.

בית הספר לאומנות - המדרשה של המכללה האקדמית בית ברל מציב מספר תנאי קבלה בסיסיים על מנת להתקבל אל לימודי תואר ראשון באומנות, ונוסף על כך ישנם תנאי קבלה ספציפיים למסלולים מסוימים. ככלל, כל המועמדים נדרשים להציג תיק עבודות, לעבור ראיון אישי, ציון פסיכומטרי מינימאלי של 475, ממוצע בגרות מינימאלי של 85, וציון התאמה משוקלל בין הבגרות לפסיכומטרי של 525 לפחות. חשוב לציין כי מועמדים בעלי יכולות אמנותיות גבוהות במיוחד, בעלי תעודת בגרות בציון ממוצע 92 ומעלה יכולים להתקבל ללא מבחן פסיכומטרי, בהתאם לציונם בראיון האישי.

חשוב לציין כי המכללה האקדמית בית ברל מציעה קשת רחבה במיוחד של לימודי תואר ראשון, תואר שני ולימודי תעודה והמשך. תנאי הקבלה של הקורסים השונים משתנים בין המסלולים השונים, וכמו כן מתעדכנים על פי הדרישות האקדמיות של מוסד הלימודים. עוד כדאי לדעת, כי מועמדים אשר אינם עומדים בחלק או בכל תנאי הקבלה יכולים לפנות לוועדה, אשר תשקול את נתוניהם. בנוסף, ניתן להשתלב בלימודי מכינה קדם אקדמית, אשר מסייעת לשפר את הציונים, ולהתכונן לאורח הלימודים האקדמי הייחודי.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?