המכללה האקדמית בית ברל

תואר ראשון B.Ed.בקולנוע ותעודת הוראה

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית בית ברל היא בין המכללות האקדמיות הגדולות והותיקות בישראל, והיא מצטיינת בשילוב מיוחד בין לימודים ברמה גבוהה, אווירת לימודים נעימה, שכר לימוד אוניברסיטאי, ומיקום במרכז הארץ. המדרשה לאמנות של המכללה האקדמית בית ברל מקיימת מסלול ייחודי ללימודי תואר ראשון B.Ed. בקולנוע ותעודת הוראה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

בית הספר לאמנות המדרשה במכללה האקדמית בית ברל מהווה מרכז אקדמי המסייע בהכשרת דור העתיד בתחומי הוידיאו, האמנות הפלסטית והקולנוע, ומציע לסטודנטים ללימודי תואר ראשון B.Ed.בקולנוע ותעודת הוראה להיפגש עם טובי האמנים בתחומים אלה בארץ. נוסף על כך, המדרשה לאמנות מתפקדת כמרכז תרבותי עשיר, המציג אמנות ישראלית על כלל גווניה. במקביל, הסטודנטים במדרשה זוכים ליחס מכבד, ונתפשים כאלה אשר ימשיכו, יעמיקו וישפרו את הדרכים של בית הספר לאמנות המדרשה במכללה האקדמית בית ברל.

תעודת תואר ראשון בקולנוע ותעודת הוראה מראה על הישגים בלימודים, אך גם על יכולת לחשיבה עצמאית וביקורתית, ומהווה עדות למוכנות של בוגר הלימודים במכללה האקדמית בית ברל לפעול בעולם האמנות בהצלחה. התוכנית ללימודי קולנוע ותעודת הוראה במכללה האקדמית בית ברל הינה היחידה בארץ המכשירה יוצרי קולנוע המוסמכים גם להוראת קולנוע, דבר המקנה לבוגרי המכללה יתרון רב בשוק העבודה.

לימודי תואר ראשון B.Ed.בקולנוע ותעודת הוראה במדרשה לאמנות במכללה האקדמית בית ברל מאפשרים לסטודנטים ליהנות ממגוון רחב של יתרונות. בית הספר לאמנות משלב בין לימודים עיוניים תיאורטיים ובין לימודים מעשיים, ומאפשר ליישם את החומר כבר במהלך לימודי התואר הראשון. מלבד זאת, הרמה האקדמית של לימודי קולנוע במדרשה הינה גבוהה מאוד, וצוות המרצים והמדריכים מעניק לסטודנטים יחס חם ותומך, אשר יוצר אווירה של יצירה והתפתחות.

אורכו של המסלול האקדמי ללימודי קולנוע ותעודת הוראה הינו ארבע שנים, אשר להן נוספות שעות של חונכות אישית. תנאי הקבלה במדרשה לאמנות במכללה האקדמית בית ברל ללימודי תואר ראשון B.Ed.בקולנוע ותעודת הוראה הינם שקלול של ציון במבחן הפסיכומטרי וממוצע בגרות. בנוסף על כך, על המועמדים לעבור מבחן בית, וכן ראיון אישי. חשוב לציין כי שכר הלימוד בלימודי תואר ראשון בקולנוע ותעודת הוראה במדרשה לאמנות הינו שכר לימוד אוניברסיטאי, ולאחר סיום הלימודים ועמידה בכל הדרישות בהצלחה הבוגרים זכאים לתעודת תואר ראשון B.Ed.F.A. בקולנוע ותעודת הוראה רב גילאית.

לאורך מסלול הלימודים במדרשה לאמנות במכללה האקדמית בית ברל הסטודנטים זוכים להתנסות בחוויה של יצירה והתפתחות אישית ומקצועית, ובכך מפתחים את הפוטנציאל הגלום בהם, ובמקביל רוכשים ידע תיאורטי ומיומנויות מעשיות המאפשרים להם ליצור סגנון אישי ייחודי. לאחר סיום לימודי הוראת אמנות במכללה האקדמית בית ברל ניתן להתפתח מבחינה אישית באמנות ויצירה, וכן לעסוק בטיפול באמנות, הוראת אמנות, חינוך, ועוד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?