המכללה האקדמית בית ברל

תוכניות מיוחדות

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית בית ברל היא בין המכללות האקדמיות הגדולות והותיקות בישראל, והיא מצטיינת בשילוב מיוחד בין לימודים ברמה גבוהה, אווירת לימודים נעימה, שכר לימוד אוניברסיטאי, ומיקום במרכז הארץ. בנוסף ללימודי תואר ראשון ושני במגוון תחומים, בית הספר לחינוך מקיים קשת רחבה של נושאי לימוד בתחומי חינוך והוראה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי הלימוד - תוכניות לימוד מיוחדות - בית הספר לחינוך:
תכנית להכשרה ולפיתוח מנהלים - תוכנית לימודים ייחודית זו מסייעת למנהל בית הספר לפתח את היכולת להוות דמות מפתח בהנהגת צוות בית הספר, התלמידים וההורים. לימודי מסלול זה מסייעים למנהלים לבנות חזון משותף לגורמים אלה עבור בית הספר, ונוסף על כך התוכנית מפתחת את יכולת הראייה המערכתית של המנהל. בדרך זו, המנהל יכול לבנות את המבנה הארגוני של בית הספר כך שיהלום את חזון בית הספר, ויסייע בפיתוח וקידום של שני המימדים גם יחד.

תכנית מצוינים להוראה - תוכנית זו מיועדת במיוחד עבור סטודנטים השואפים להיות חלק מהמנהיגות החינוכית בישראל, על מנת להביא לשינוי אמיתי במערכת החינוך. לימודי תוכנית זו מאפשרים לבעלי נתונים גבוהים להשתתף בחוויית לימודים ייחודית, אשר מקנה להם כלים על מנת לשמש כוח יוזם, מחדש ומוביל במערכת החינוך הפורמאלית והבלתי פורמאלית בישראל.

תכנית להכשרת אקדמאים להוראה - לימודי תוכנית זו מיועדת לבעלי תואר אקדמי השואפים להשתלב במקצוע ההוראה, וכן לבעלי תעודת הוראה אשר רוצים להרחיב או לשנות את מסלול הסמכתם. במסלול זה הלימודים מתקיימים בקבוצות ייחודיות לאקדמאים, תוך מתן ליווי והדרכה אישית, ומתן הזדמנות להתנסות מודרכת במסגרות הוראה שונות. לימודי תוכנית זו מותאמים בצורה אישית לכל סטודנט, בהתאם לידע וניסיון קודמים, וציוני התואר. - ההרשמה להכשרת אקדמאים להוראה - הסתיימה!

קורס מורי דרך - לימודי קורס זה מקנים הסמכה להדרכת קבוצות תיירים מהארץ ומהעולם בישראל וכן תעודת מורה דרך של משרד התיירות. הלימודים מתקיימים במסגרת החוג ללימודי ארץ ישראל, וההרצאות מועברות על ידי מיטב המורים מחוג זה. קורס מורי דרך אורך שנה וחצי כאשר תדירות המפגשים הינה של פעמיים בשבוע, בהם יום אחד מוקדש ללימודים עיוניים ויום אחד מוקדש לסיורים בשטח. תוכנית לימודי קורס מורי דרך מרתקת, וכוללת נושאים דוגמת גיאולוגיה וארכיאולוגיה של ארץ ישראל, אתנוגרפיה, גיאוגרפיה, החי והצומח, תולדות ארץ ישראל לתקופותיה, ועוד, כאשר נושא איכות הסביבה מקבל דגש מיוחד

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?