המכללה האקדמית בית ברל

תואר ראשון B.Ed.F.A באמנות ותעודת הוראה

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית בית ברל היא בין המכללות האקדמיות הגדולות והותיקות בישראל, והיא מצטיינת בשילוב מיוחד בין לימודים ברמה גבוהה, אווירת לימודים נעימה, שכר לימוד אוניברסיטאי, ומיקום במרכז הארץ. המדרשה לאמנות של המכללה האקדמית בית ברל מקיימת מסלול ייחודי ללימודי תואר ראשון B.Ed.F.A באמנות ותעודת הוראה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

בית הספר לאמנות המדרשה במכללה האקדמית בית ברל מהווה מרכז אקדמי המסייע בהכשרת דור העתיד בתחומי הוידיאו, האמנות הפלסטית והקולנוע, ומציע לסטודנטים ללימודי תואר ראשון B.Ed.F.A באמנות ותעודת הוראה להיפגש עם טובי האמנים בתחומים אלה בארץ. נוסף על כך, המדרשה לאמנות מתפקדת כמרכז תרבותי עשיר, המציג אמנות ישראלית על כלל גווניה. במקביל, הסטודנטים במדרשה זוכים ליחס מכבד, ונתפשים כאלה אשר ימשיכו, יעמיקו וישפרו את הדרכים של בית הספר לאמנות המדרשה במכללת בית ברל.

תעודת תואר ראשון B.Ed.F.A באמנות ותעודת הוראה מראה על הישגים בלימודים, אך גם על יכולת לחשיבה עצמאית וביקורתית, ומהווה עדות למוכנות של בוגר הלימודים במכללה האקדמית בית ברל לפעול בעולם האמנות בהצלחה. תואר זה מהווה כרטיס כניסה לתחום הדורשים ידע מקדים והיכרות עם עולם האמנות, דוגמת עיתונות, פרויקטים אמנותיים שונים, הוראה בבתי ספר, מוזיאונים, גלריות ועוד. תעודת ההוראה במסלול לימודי תואר ראשון באמנות מכשיר ללימודי אמנות לכל הגילאים, במערכת החינוך או במסגרות בלתי פורמאליות.

לימודי תואר ראשון B.Ed.F.A באמנות ותעודת הוראה במדרשה לאמנות במכללה האקדמית בית ברל מאפשרים לסטודנטים ליהנות ממגוון רחב של יתרונות. בית הספר לאמנות משלב בין לימודים עיוניים תיאורטיים ובין לימודים מעשיים, ומאפשר ליישם את החומר כבר במהלך לימודי התואר הראשון. מלבד זאת, הרמה האקדמית של לימודי אמנות במדרשה הינה גבוהה מאוד, וצוות המרצים והמדריכים מעניק לסטודנטים יחס חם ותומך, אשר יוצר אווירה של יצירה והתפתחות. בנוסף, תוכניות הלימודים עדכניות ומשתנות בהתאם להתפתחויות בתחום, מתקני לימוד נוחים ותנאי לימוד משופרים, ועוד.

תנאי הקבלה במדרשה לאמנות במכללה האקדמית בית ברל ללימודי תואר ראשון B.Ed.F.A באמנות ותעודת הוראה הינם שקלול של ציון במבחן הפסיכומטרי וממוצע בגרות. עם זאת, סטודנטים בעלי תעודת בגרות וללא מבחן פסיכומטרי, אשר הינם בעלי יכולות אמנותיות גבוהות, יכולים להתקבל ללימודי תואר ראשון באמנות ותעודת הוראה על סמך הראיון האישי. אפשרות נוספת היא השתתפות בלימודי מכינה, המאפשרת להתקבל לשנה השנייה של הלימודים. חשוב לציין כי למכללה מתקבלים בני 20 ומעלה בלבד.

המסלול האקדמי ללימודי תואר ראשון B.Ed.F.A באמנות ותעודת הוראה במכללה האקדמית בית ברל מיועד להכשרת אמנים שהם גם מורים לאמנות, וזאת על הקניית בסיס עיוני באמנות ובחינוך. לימודי רקע באמנות מספקים את המסד בכל הנוגע להבנת ההתפתחות ההיסטורית של האמנות, ובכלל זה הפילוסופיה והתיאוריה של האמנות. לימודי חינוך וחינוך לאמנות מקנים כלים ייעודיים המאפשרים למורה להכיר לתלמידים שפה מורכבת, מגוונת ועשירה, בעלת היבטים חברתיים מגוונים.

לאורך מסלול הלימודים במדרשה לאמנות במכללה האקדמית בית ברל הסטודנטים זוכים להתנסות בחוויה של יצירה והתפתחות אישית ומקצועית, ובכך מפתחים את הפוטנציאל הגלום בהם, ובמקביל רוכשים ידע תיאורטי ומיומנויות מעשיות המאפשרים להם ליצור סגנון אישי ייחודי. לאחר סיום לימודי הוראת אמנות במכללה האקדמית בית ברל ניתן להתפתח מבחינה אישית באמנות ויצירה, וכן לעסוק בטיפול באמנות, הוראת אמנות, חינוך, ועוד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?