המכללה האקדמית בית ברל

לימודי תעודה באמנות וקולנוע

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית בית ברל היא בין המכללות האקדמיות הגדולות והותיקות בישראל, והיא מצטיינת בשילוב מיוחד בין לימודים ברמה גבוהה, אווירת לימודים נעימה, שכר לימוד אוניברסיטאי, ומיקום במרכז הארץ. המדרשה לאמנות של המכללה האקדמית בית ברל מציעה קשת רחבה של מסלולים ללימודי אמנות וקולנוע.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי הלימוד - לימודי תעודה באמנות וקולנוע - המדרשה לאמנות:
לימודי תעודה באמנות - מסלול זה מאפשר להתמקד בלימודי אמנות, ולהכיר לעומק את התחומים השונים של האמנות החזותית מבחינת טכניקות, תהליכי עבודה וחומרים. תוכנית לימודי מסלול זה מקנה לסטודנטים ידע תיאורטי וכן כלים ומיומנויות מעשיים באמנויות דוגמת קרמיקה, צילום, ציור ורישום, וידאו ארט, פיסול, אמנות דיגיטאלית, ועוד. תנאי קבלה כוללים רקע קודם באמנות וראיון אישי, ולאחר סיום הלימודים הבוגרים זכאים לתעודת גמר.

לימודי המשך באמנות -מסלול ייחודי זה מיועד לבעלי תואר ראשון באמנות או בעלי רקע בלימודי אמנות אך ללא תואר, המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם באמנות. תוכנית לימודי מסלול זה משלבת בין לימודים תיאורטיים והתנסות מעשית, ובנוסף לכך מתקיימים דיאלוגים עם אמנים. תוכנית הלימודים כוללת שנתיים מרתקות, ועם סיומה כל אמן מעמיד תערוכת יחיד. תנאי קבלה למסלול זה כוללים תיק עבודות, ראיון אישי, וכן תואר באמנות או ניסיון מקצועי המוכר כשווה ערך.

לימודי תעודה בקולנוע - מסלול לימודים ייחודי זה מקנה ידע תיאורטי ומעשי מקיף בתחומי העשייה הקולנועית, ומאפשר לסטודנטים לרכוש כלים ומיומנויות נרחבים בתחומי הקולנוע והתרבות. במהלך לימודי תעודה בקולנוע הסטודנטים בוחרים בין מגוון קורסים לבחירה, מתנסים בעבודה מעשית, נהנים ההרצאות על אמנות של בכירי האמנים בישראל, ועוד. הלימודים מקיפים ארבע שנים, וכוללים סדנאות טכניות, כיתות אמן וסדנאות מתמחים, לצד עבודה מעשית.

לימודי אמנות בתכנית אישית - מסלול לימודים זה מהווה אפשרות ייחודית לסטודנטים המעוניינים להיחשף אל עולם האמנות בצורה הדרגתית, כמו גם למי שכבר השתתף בלימודי אמנות במוסדות לימודים קודמים ומעוניין להרחיב ולהעמיק את ידיעותיו תחת ההנחיה של המדרשה לאמנות במכללה האקדמית בית ברל. לימודי מסלול זה מגוונים, ומשלבים בין לימודי אמנות תיאורטיים, התנסות מעשית בתחומי אמנות ויצירה שונים, וכן סקירה של השיח האמנותי העכשווי.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?