אפיק פיננסים

מלווים אותך לרווחה כלכלית

חוגים נוספים במכללה

אפיק פיננסים הינו מרכז ייחודי ללימודי שוק ההון, לימודי השקעות בשוק ההון באפיק פיננסים מקנים כלים מקצועיים מתקדמים, ומאפשרים להשתלב בתחום דינאמי ומרתק.
הלימודים מתקיימים בפארק המדע ברחובות, וכן באשדוד, מרכז מונארט.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

יק פיננסים - מסלולי לימוד:
קורס און ליין
קורס ברוקר עצמאי - ניהול תיק השקעות עצמאי
קורס מט"ח DAY TRADE

לאחר שנים של פעולה בתחום שוק ההון והמט"ח, אפיק פיננסים הגיעו לתובנה כי על מנת להצליח במסחר בשווקים מורכבים יש צורך באימון אישי. לימודי מסחר בשוק ההון, מדדים ומט"ח באפיק פיננסים מציעים אפשרות ייחודית לקבל ליווי והדרכה צמודים ואיכותיים, בהתאם ליכולות והאישיות של כל משקיע. מאמן אישי נדרש להיות בעל איכויות מקצועיות ובינאישיות כאחד, על מנת להבטיח אימון אישי למסחר בשוק ההון והמט"ח יעיל ומשמעותי.

מייסד אפיק פיננסים, אלי קאופמן, הינו סוחר ותיק ובעל ניסיון רב בהשקעות בשווקים הפיננסיים, ואף מופיע בתקשורת וכותב טורים בנושא באתרים מובילים. שיטות הלימוד של אפיק פיננסים פותחו לאור הניסיון העשיר של אלי קאופמן, והינן ייחודיות ומוכחות. חשוב לציין כי הלימודים מתקיימים בכיתות קטנות במיוחד, של עד 5 תלמידים בכיתה.

מסחר בשוק ההון, מדדים או במט"ח נחשב לתחום מסובך ומורכב, אך למעשה היכרות מעמיקה עם האסטרטגיות השונות ופעולה על פי תוכניות היא כל מה שנחוץ. עם זאת, רבים נכשלים משום שהחלטות לגבי ביצוע פעולה מסוימת מתבצעות על פי הרגש, ולא על פי תוכנית פעולה. לימודי אימון אישי באפיק פיננסים בוטיק האימון לפרקטיקה בשוק ההון מקנים את הכלים הנחוצים לשם קבלת החלטות בדרך מושכלת והגיונית, ולא תוך הסתמכות על הרגש.

מסחר במט"ח, מדדים או בשוק ההון דורש קבלת החלטות מורכבות רבות, ואילו הרגש מבלבל עד כדי התרחקות מההחלטות המושכלות אשר נבנו במסגרת האסטרטגיות הנלמדות. אפיק פיננסים בוטיק האימון לפרקטיקה בשוק ההון מספק כלים מקצועיים מתקדמים, המסייעים בקבלת החלטות הגיוניות ומותאמות למציאות ולא בהסתמך על הרגשות. ליווי של מאמן אישי אשר מכיר את הסטודנט מסייע בקבלת החלטות מסחר שקולות מותאמות אישית, על סמך היכולת הקוגניטיבית, אופן החשיבה וצורת קבלת ההחלטות הייחודית לכל משקיע.

סרטון עם אלי קאופמן, מייסד אפיק פיננסים:

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?