פסיכומטרי ללקויי למידה

EZ Way

חוגים נוספים במכללה

איזי ווי היא חברה המעבירה קורסי הכנה לפסיכומטרי מאז 1998. החברה פועלת בכל הארץ ועובדת בשיתוף עם מספר גדול של מוסדות אקדמיים המשתמשים בשירותיה עבור תלמידי המכינות שאצלם. קורסי הפסיכומטרי של החברה מוכרים על ידי משרד החינוך ומשרד הביטחון.
סניפים של איזי ווי פסיכומטרי נמצאים בערים הבאות: חיפה, קריות, שרון, תל אביב, אריאל, טייבה, ירושלים, רמת גן, קרית מלאכי, ובאר שבע.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי הכנה לפסיכומטרי של EZ Way:
מסלול V.I.P: מסלול לימוד קבוצתי + פרטי.
מסלול פרטי - 1 על 1: קורס במתכונת פרטית מלאה.
מסלול המותאם ללקויי למידה: עד 16 תלמידים בכיתה, קורס ארוך ורגוע עם מדריכים בעלי הכשרה מיוחדת להוראה ללקויי למידה הנפתח חודש לפני כל קורס אחר.
קורס פסיכומטרי למועמדים לרפואה
קורסי פסיכומטרי פרטיים
קורסי פסיכומטרי למגזר החרדי
קורסי פסיכומטרי לנשים בלבד
קורסי הכנה לבחינת אמי"ר
קורסי הכנה לבחינת מימ"ד

EZ Way מעבירה קורסים בשיטה ייחודית לה הם קוראים "פסיכומטרי אקדמי" שפותחה בחברה ומסתמכת על ניסיון רב ועל שיתוף פעולה של מיטב המוחות כולל כאלו מהאקדמיה. השיטה הייחודית אינה מוותרת על ההשקעה והעבודה הקשה של התלמידים בקורס אך מאפשרת להם לעשות זאת בדרכים לא שגרתיות כלימודי אנגלית משירים וסרטים, שילוב של קטעי הומור ואקטואליה ועוד.

החברה רואה מטרה אחת לנגד עיניה והיא להפוך את הבחינה הפסיכומטרית ליותר קלה עבור התלמידים ולעזור להם להתקבל לכל מוסד אקדמי בו הם חפצים ללמוד. באיזי ווי אין מוותרים לתלמידים ודורשים מהם השקעה רבה אשר הם מבטיחים כי תשתלם. מלבד תכני הקורס אשר נבנו ואושרו על ידי אקדמאים שיטת ההוראה כוללת גם לימוד קבוצתי, הנחיה ובניית תוכנית התקדמות אישית , תרגול רב של התלמידים בבית באמצעות תוכנה ממוחשבת ואפילו לימודים דרך הטלפון הסלולארי. בנוסף מתקיימות במהלך הקורס סימולציות המשקפות את הבחינה הפסיכומטרית ומכינות את התלמידים לזמן אמת.

איזי ווי שואפים להיות החברה המובילה בשוק ההכנה לבחינה הפסיכומטרית ובכדי להגשים את החלום הם אינם חוסכים באמצעים. החברה בוחרת לצוות ההדרכה רק מדריכים מעולים בעלי יכולת הדרכה מוכחת, היא עוסקת במחקר ופיתוח מתמיד של תוכניות הקורסים ושיטות הוראה ייחודיות וכן נמצאת במעקב אחר המרכז לבחינות והערכה ומעדכנת את חומרי הלימוד שלה באופן תדיר. החברה נחושה לשמור על עליונותה בקרב המוסדות האקדמיים ולהצדיק את בחירתם בה.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?