מכללת אורנים לחינוך

הפקולטה לחינוך

חוגים נוספים במכללה

מכללת אורנים לחינוך היא מהמובילות והגדולות בארץ בתחום החינוך, והיא נוסדה בשנת 1951. המכללה נמצאת ליד טבעון, ומציעה לסטודנטים לימודים ברמת לימודים אקדמית גבוהה, תוך כדי שמירה על חווית לימודים רגועה ומהנה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי לימודים - הפקולטה לחינוך - מכללת אורנים לחינוך:
חדש! החוג לחינוך - מכללת אורנים הינה המכללה הראשונה לחינוך שזכתה לאישור פתיחת חוג לחינוך
חינוך מיוחד
חינוך והתפתחות לגילאים הצעירים - גננות מורות
גננות בחינוך מיוחד
הוראה וחינוך לביה"ס היסודי
הוראת מתמטיקה - חינוך מתמטי
הוראת טבע ומדע - חינוך מדעי
הסבת אקדמאים להוראה
השלמת תואר אקדמי למורים בפועל

רמת הלימודים במכללת אורנים לחינוך נחשבת לבין הגבוהות בישראל בתחום החינוך, המרצים איכותיים ובעלי ניסיון רב בהוראה, וניתנות אפשרויות רבות להתנסות מעשית בשטח. על מנת לקבל תואר ראשון מטעם הפקולטה לחינוך של מכללת אורנים יש לצבור 206 נקודות אקדמיות, ומסלולי הלימוד השונים אורכים 4 שנים, המשלבים בין לימודים תיאורטיים והתנסות מעשית. עם זאת, הפקולטה לחינוך של מכללת אורנים מציעה גם תוכנית אישית לאנשים עובדים, אשר מאפשרת לשלב בין לימודי תואר בחינוך ובין עבודה בפועל. בנוסף, ישנה תוכנית ייחודית בין סטודנטים להוראה מתנסים בחוויית הדרכה במחנות קיץ יהודיים בצפון אמריקה ובחבר המועצות, כחלק מלימודיהם האקדמיים.

מכללת אורנים לחינוך רואה במעורבות חינוכית וחברתית באזור חשיבות רבה, ומפעילה מגוון תוכניות הכוללות פעילות עם הקהילה. מכינה קדת צבאית, מרכז למנהיגות חינוכית ומעורבות חברתית, בית ספר למחוננים, מרכז לקידום החינוך וההוראה של נוער בסיכון ועוד, הם רק דוגמאות לפעילות המקיפה של מכללת אורנים לחינוך בתחום המעורבות הקהילתית. פעילויות אלה הן חלק מתפישת עולמה הכוללת של הפקולטה לחינוך באורנים, אשר מאמינה בחינוך ככלי לשינוי חברתי, ומכשירה לחינוך והוראה בגישה רב תרבותית, תוך שמירה על רוח החינוך ההומניסטית.

שכר הלימוד בפקולטה לחינוך של מכללת אורנים הוא אוניברסיטאי, כלומר כמה אלפי שקלים בשנה, ומפוקח על ידי משרד החינוך. המכללה מציעה מלגות רבות לסטודנטים על פי קריטריונים שונים, כמו מלגת הצטיינות, מלגה על רקע סוציו אקונומי, מלגות של אגודת הסטודנטים, מלגות לעידוד פעילות חברתית, ומלגות דוגמת פר"ח וסחל"ב.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?