מכללת אורנים לחינוך

הסבה להוראה

חוגים נוספים במכללה

מכללת אורנים לחינוך היא מהמובילות והגדולות בארץ בתחום החינוך, והיא נוסדה בשנת 1951. המכללה נמצאת ליד טבעון, ומציעה לסטודנטים לימודים ברמת לימודים אקדמית גבוהה, תוך כדי שמירה על חווית לימודים רגועה ומהנה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

רמת הלימודים במכללת אורנים לחינוך נחשבת לבין הגבוהות בישראל בתחום החינוך, המרצים איכותיים ובעלי ניסיון רב בהוראה, וניתנות אפשרויות רבות להתנסות מעשית בשטח. מכללת אורנים מציעה מגוון רחב של לימודי תעודת הוראה, ובנוסף לכך מסלול מיוחד של הסבת אקדמאים להוראה, למי שסיים לימודי תואר ראשון או שני ומעוניין לעשות הסבה להוראה. מסלול הסבת אקדמאים להוראה מיועד לא רק לאקדמאים, אלא גם לבעלי תעודת הוראה, שרוצים ללמוד תחומי הסמכה נוספים.

התוכנית להסבת אקדמאים להוראה במכללת אורנים לחינוך כוללת לימודי יסוד, ובהם לימודי לשון עברית, זהירות בדרכים וקורס עזרה ראשונה. לימודי חינוך מרחיבים את ידיעות הסטודנט בתחום התיאורטי, בתחומים כמו פסיכולוגיה וסוציולוגיה של ילדות, תקשורת לא אלימה, היכרות עם עולם החינוך המיוחד, וכלי עזר בעבודת המחנך. חלק בלתי נפרד מלימודי הסבת אקדמאים להוראה הוא כמובן שיעורים בתחום ההוראה המעשית, ובהם סדנאות עיוניות בתחום ההוראה, והתנסות מעשית בבית הספר.

כל סטודנט בתוכנית הסבת אקדמאים להוראה נדרש ללימודי התמחות בתחום מסוים. במכללת אורנים לחינוך ניתן להתמחות במגוון רחב של תחומים, ובהם מקרא, גננות, גיאוגרפיה, אמנות, תקשורת, מדעי הטבע, חינוך מיוחד, לימודי ארץ ישראל, לשון, ספרות, ועוד. סטודנטים שלימודים לתואר הראשון שונים מהתחום אותו הם רוצים להורות, יהיו חייבים בלימודי התמחות, בהתאם לדרישות. תוכנית הלימודים היא אישית, ומותאמת לכל סטודנט בייעוץ אישי, לפי הרקע האקדמי, ועל ידי מיטב היועצים של מכללת אורנים לחינוך.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?