לימודים בחו"ל - קמפוס לימודים

השער ללימודים בחו"ל

חוגים נוספים במכללה

רוצים ליהנות מחוויית לימודים מרתקת ומסעירה, ולשלב לימודים אקדמיים עם חיים בחוץ לארץ? קמפוס לימודים מהווה את השער ללימודים בחו"ל, ומספקת את כל המידע והכוונה שצריך על מנת ללמוד בחוץ לארץ.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

המחלקה ללימודים אקדמיים בחו"ל
לימודים באיטליה
לימודים באוסטרליה
לימודים בספרד
מכינה קדם אקדמית למעוניינים ללמוד באיטליה - מספר המקומות מוגבל, מהרו להרשם!

המחלקה ללימודי תעודה בחו"ל
לימודי בישול בחו"ל
לימודי עיצוב אופנה באיטליה
לימודי עיצוב תעשייתי באיטליה
לימודי עיצוב פנים באיטליה

לימודי שפות בחו"ל
לימודי אנגלית בחו"ל
לימודי איטלקית באיטליה
לימודי ספרדית בחו"ל
לימודי פורטוגזית בחו"ל
לימודי גרמנית בחו"ל
לימודי צרפתית בחו"ל
לימודי רוסית בחו"ל
לימודי יפנית בחו"ל
לימודי סינית בחו"ל
לימודי ערבית בחו"ל

קמפוס לימודים קיימת כבר כמעט 30 שנה, ומהווה את החברה הוותיקה והגדולה בישראל בתחום לימודים בחו"ל. בעזרת קמפוס לימודים כל אדם יכול ללמוד במגוון מוסדות לימוד בחוץ לארץ, ובהם אוניברסיטאות, בתי ספר פרטיים, מכללות, בתי ספר לשפות למבוגרים ולנוער, ועוד. כל סוגי הלימודים אפשריים בתיווכה של מכללת קמפוס לימודים, ובהם לימודי תעודה שאורכים חודש או שנתיים, לימודים אקדמיים של ארבע או שבע שנים, ואפילו לימודי שפות. לאורך השנים קמפוס לימודים יצרה קשרים רבים מוסדות לימודי איכותיים ברחבי העולם, ומייצגת אותם באופן בלעדי בישראל, וכל אדם יכול למצוא את תחום הלימודים המעניין אותו ביותר.

לכל אדם שבוחר בלימודי תואר ראשון, לימודי שפה או לימודי תעודה מומלץ להיעזר בשירותי הייעוץ והליווי של קמפוס לימודים, אשר ניתנים חינם לכל המעוניין. קמפוס לימודים מספקת את כל המידע הדרוש על מנת להחליט איזה מקצוע ללמוד, היכן לימודי אותו תחום מתאימים ליכולות השונות של המתעניין, וכיצד להתארגן מבחינה כלכלית ולבדוק אפשרויות מימון שונות. בנוסף, קמפוס לימודים מסייעת לבדיקת תנאי קבלה, מתאימה את הביטוח הרפואי הרצוי, עוזרת בתהליכי ההרשמה וההתמצאות בביורוקרטיה של כל מוסד לימודים ומדינה, וכן מידע כללי כיצד להסתדר במדינה החדשה מבחינת תרבות, מציאת עבודה, ואורחות חיים.

קמפוס לימודים מפעילה מספר רב של מחלקות, על מנת להתאים לכל אדם את השירותים הנחוצים לו. המחלקה ללימודים אקדמיים בחו"ל מספקת ייעוץ, הכוונה, הכנה ורישום ללימודי תואר ראשון ושני במספר מדינות, ואילו המחלקה ללימודי דוקטורט בחו"ל מסייעת בכל הקשור לרישום ללימודי PH.D. בסלובקיה. המחלקה ללימודי שפות בחו"ל עוסקת בייעוץ, רישום והכוונה למעל 20 בתי ספר לשפות בעולם, המאפשרים ללמוד ולשפר כמעט כל שפה מדוברת. מחלקת פיתוח תוכניות לימוד מורכבת ממיטב אנשי הצוות של קמפוס חו"ל, ומפתחת תוכניות לימוד חדשות על מנת להתאים לצורכי השוק המשתנים. מחלקת Summer School עוסקת בבניה וארגון של תוכניות קיץ שונות לבני נוער בחוץ לארץ, והמחלקה לפרויקטים מיוחדים בחו"ל מתאימה לכל מתעניין קורס בהתאם להעדפותיו האישיות, ומאפשרת לשלב לימודי שפה, פגישות עסקיות, סיורים מקצועיים ועוד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?