פשוט למכור

לימודי מכירות למקצוענים

חוגים נוספים במכללה

מכללת פשוט למכור מציעה לימודי מכירות למקצוענים איכותיים ומרתקים, המקנים ידע תיאורטי לצד ידע מעשי, ופותחים דלתות לאפשרויות מגוונות.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מכללת פשוט למכור - קורסי הכשרה מקצועית בתחום המכירות:
לימודי מכירות
לימודי מאמני מכירות

אנשי מכירות מיומנים הינם הכרח בכל ארגון, וחברות רבות שולחות את העובדים ללימודי מכירות בהתמחויות שונות. מכללת פשוט למכור מציעה קורס מכירות למקצוענים, לצד סל שירותים עשיר ומגוון, המעניק ידע מקצועי עדכני בתחום המכירות ומאפשר לפתח תפיסה מכירתית אישית. בדרך זו, ניתן להשיג יעדים, לשפר ביצועים ולשמר את הלקוחות בדרך היעילה ביותר, ולשמור על טובתו של הארגון.

מכללת פשוט למכור הינה בעלת ניסיון רב, גם בהבנייה של תהליכי מכירה בהתאם לצרכי הארגון, וגם בהתאמה של תהליכים אלו לתנאים המשתנים של השוק. הודות לניסיונם רב השנים של המרצים בתחום עולם המכירות, הסטודנטים נהנים מאנשי מקצוע איכותיים במיוחד, וזוכים לכל היתרונות המאפשרים ללמוד מכירות בצורה מהירה ויעילה.

בנוסף על לימודי מכירות למקצוענים, מכללת פשוט למכור מציעה שירותים ומוצרים נוספים רבים. בהם נמנים מיון והתאמה של אנשי מכירות קיימים, קורס מכירות למתקדמים, גיוס ומיון אנשי מכירות חדשים, אימון וליווי אישי וקבוצתי של אנשי מכירות, קורס מכירות למקצוענים - קורס בסיסי במכירות המיועד לאנשי מכירות חדשים, קיימים ועובדים שאינם מוגדרים כאנשי מכירות, ועוד מבחר סדנאות, קורסים, הרצאות ושירותי תמיכה וליווי לאנשי מכירות.

הבסיס להצלחה של מכללת פשוט למכור הוא הדגשים, אשר באים לידי ביטוי בכלל הקורסים והסדנאות של המכללה. לימודי מכירות למקצוענים יוצאים מתוך נקודת הנחה כי כל אדם יכול להיות איש מכירות טוב, כאשר יחד עם זאת, על מנת להצליח במכירות איש המכירות חייב לבצע ראשית כל שינוי בעצמו. על מנת להגיע לתרגול של המיומנויות הנרכשות בתהליך של הפנמה עמוקה, המשתתפים בקורס עוברים תהליך אימוני חוויתי.

לימודי מכירות למקצוענים במכללת פשוט למכור כוללים תכנים ייחודיים, דוגמת הבנת האסטרטגיה והטקטיקה של תהליך המכירה, סדנא מעשית לפיתוח מיומנויות והקניית כלים לפגישות איכותיות ולהתמודדות עם מחסום המזכירה, שיטות וכלים לפתיחה מנצחת בתהליך המכירה, שיטה יעילה לשימוש בתת המודע לשיפור ולהגדלת היכולת האישית, ועוד. הקורס מקיף 60 שעות אקדמיות על פני עשרה שבועות, ועם סיומו הבוגרים זכאים במציאת עבודה במכירות, וזוכים לאפשרות להשתלב במערך ההדרכה של פשוט למכור.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?