מרכז פנימה

לימודי רפואה משלימה

חוגים נוספים במכללה

מרכז פנימה הוא בית הוליסטי, המספר מגוון שירותי בריאות לרוח, לגוף ולנפש תחת קורת גג אחת, בבית אבן עתיק וקסום. לימודי רפואי משלימה במרכז פנימה מוצעים בקשת של מסלולים, ומקנים ידע תיאורטי לצד התנסות מעשית נרחבת.
שלוחות של מרכז פנימה נמצאות בתל אביב וחיפה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מרכז פנימה - לימודי רפואה משלימה
לימודי דיקור קרקפת YNSA - הקורס מיועד למטפלים מוסמכים לדיקור בלבד
לימודי דיקור קוסמטי - הקורס מיועד למטפלים מוסמכים לדיקור בלבד
לימודי תזונה למטפלים - להעמיק את השורשים
לימודי תטא הילינג בסיסי
לימודי תטא הילינג מתקדמים

לימודי רפואית אינטגרטיבית משולבת בבית פנימה נובעים מתוך תפישת עולם, הדוגלת בשימוש במגוון של שיטות ריפוי. בדרך זו, ניתן להשלים את היתרונות הטמונים ברפואה הקונבנציונאלית, ולספק ללקוחות את השירותים הרפואיים הטובים ביותר. במרכז פנימה מוצעים מגוון רחב של טיפולים, ובכלל זה טיפולי מגע, רפואה סינית, תזונה, תטא הילינג, צמחי מרפא, ועוד.

מטרה מרכזית של מרכז פנימה הוא הכשרות והעשרות בתחום הרפואה האלטרנטיבית, המיועדות הן למי שמבקש להעשיר את ידיעותיו בתחום, והן למטפלים המעוניינים להתקדם מבחינה מקצועית ולרכוש כלים טיפוליים חדשים. בית פנימה מציע מגוון לימודי רפואה משלימה מרתקים, מועברים על ידי מורים מקצועיים אשר נבחרו בקפידה מבין המטפלים המקצועיים והייחודיים בתחומם בארץ.

בהתאם לתפישת העולם החברתית של מרכז פנימה, פועלת בו מרפאה ייחודית לרפואה סינית קהילתית, המנוהלת במודל סיני. על פי מודל זה, מרחב הטיפול נחלק על ידי מספר מטופלים, תוך הקפדה על שמירת הפרטיות, ובאווירה מרגיעה. באמצעות רפואה סינית ניתן לטפל במגוון בעיות, ובהן עייפות, בעיות עיכול, תת פעילות בלוטת התריס, כאבי מחזור, ועוד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?