בית הספר לאמנויות של סמינר הקיבוצים

סמינר הקיבוצים מכללה לחינוך ולאמנויות

חוגים נוספים במכללה

בית הספר לאמנויות הוקם על ידי המכללה להוראת טכנולוגיה, אך בתאריך 1.1.2009 התאחדה זו עם מכללת סמינר הקיבוצים, ושמה החדש הוא בית הספר לאמנויות של סמינר הקיבוצים. במסגרת בית הספר ניתן ללמוד לתואר ראשון, תואר שני, השלמת לימודי תואר, לימודי תעודה, והכשרת אקדמאים להוראה.

מפגש חשיפה של בית הספר לאמנויות של סמינר הקיבוצים,יתקיים בתאריך  21/1 בשעה 11:00

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי לימוד - ביה'ס לאמנויות של סמינר הקיבוצים
מסלולי לימוד - תואר ראשון B.Ed ותעודת הוראה, תואר שני M.Ed
תואר ראשון B.Ed בתקשורת וקולנוע
תואר ראשון B.Ed באמנויות העיצוב: בהתמחויות: עיצוב המוצר, עיצוב תקשורת חזותית ומולטימדיה, עיצוב לבוש ואביזרים.
תואר ראשון ותעודת הוראה באמנות ומדיה דיגיטלית
תואר ראשון B.Ed במחשבים וטכנולוגיות מידע: בשילוב הסמכה מקצועית להדרכה והטמעת מערכות SAP-ERP מטעם חברת NESS טכנולוגיות, נציגת SAP.
תואר שני M.Ed באוריינות חזותית בחינוך

מסלולי לימודים נוספים
הסבת אקדמאים להוראה
השלמת תואר ראשון למורים
השלמת הנדסאי תוכנה לתואר ראשון במחשבים
השלמת הנדסאי עיצוב/אדריכלות לתואר ראשון בעיצוב

תוכניות הלימודים השונות במכללה לאמנויות של סמינר הקיבוצים שמות דגש רב על הצד המעשי בכל תחום, ומשלבות התנסות מעשית יחד עם לימודי תיאוריה. סביבת הלימודים של הסטודנטים כוללת חדרי מחשבים משוכללים, אולפן רדיו, חדרי עריכת וידאו, סדנאות לעיצוב, פיסול, ציור, וידאו, סאונד וצילום, מחקר להטמעה מחקר ופיתוח של טכנולוגיות חדשות בלמידה, מרכז לאומנות עכשווית, גלריה לאומנות ועוד. הקמפוסים של המכללה לאמנויות מרווחים ותוססים, ומערך הסיוע לסטודנטים מעניק מגוון רחב של מלגות והטבות לסטודנטים.

לימודי תואר ראשון במכללה לאמנויות של סמינר הקיבוצים מקיפים קשת רחבה של נושאים, כאשר ניתן לשלב לימודי תעודת הוראה עם כל מסלולי הלימוד, ובכך להרחיב את מגוון אפשרויות התעסוקה. בנוסף, בית הספר לאמנויות של סמינר הקיבוצים מציע מסלול אחד ללימודי תואר שני, תואר M.Ed באוריינות חזותית בחינוך. אוריינות חזותית פירושה היכולת להבין ולהשתמש בדימויים חזותיים, ותוכנית הלימודים נועדה לתרום לצמיחת האני היוצר. תוכנית הלימודים היא ייחודית לבית הספר לאמנויות של סמינר הקיבוצים, ומשלבת בין תחומי ידע מגוונים כמו עיצוב, אמנות, היסטוריה, ותקשורת.

מסלולי לימודים נוסף של במכללה לאמנויות בסמינר הקיבוצים הוא לימודי הסבה להוראה, וזאת על ידי לימודי השלמה ולימודי תעודת הוראה. אנשי חינוך בפועל בעלי תעודת הוראה יכולים אף הם ללמוד בתוכנית, כדי להרחיב את תחומי ההתמחות שלהם. בכל מקרה מתחשבים בלימודים ובניסיון הקודם של הסטודנטים, והתוכנית מותאמת לכל סטודנט באופן אישי.

לימודי השלמת הנדסאי תוכנה לתואר ראשון במחשבים, או לימודי השלמת הנדסאי עיצוב ואדריכלות לתואר ראשון בעיצוב הינם אפשרות לימודים  נוספת מטעם בית הספר לאמנויות של סמינר הקיבוצים. השלמה זו מאפשרת להרחיב את הידע המקצועי, להתעדכן בחידושים בתחום, להתנסות בעבודה מעשית, ולהגדיל את אפשרויות התעסוקה עם תום הלימודים.

לימודי תואר ראשון ושני במכללה לאמנויות של סמינר הקיבוצים מעניקים לסטודנטים שילוב מיוחד בין רמה אקדמית גבוהה, התנסות מעשית, ואווירת לימודים מקצועית ונעימה. נוסף לכך, בבית הספר לאמנויות של סמינר הקיבוצים ניתן למצוא מתקני לימוד חדישים ומשוכללים, תנאי לימוד נוחים, מיקום מרכזי וגישה נוחה, מערך סיוע כלכלי, ותמיכה וליווי לאורך כל התואר.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?