ניב רווח פסיכומטרי

פסיכומטרי בלי קורס

חוגים נוספים במכללה

רוצים לקבל את ההכנה הטובה ביותר לפסיכומטרי, מבלי לצאת מבית? ניגשים למבחן הפסיכומטרי אך לא מעוניינים להירשם לקורס? מעוניינים להגיע לבחינה הפסיכומטרית כשאתם מוכנים, מזומנים, מתורגלים ואוחזים בכל הידע הדרוש להצלחה? אם כן - כדאי שתכירו את ערכת ספרי הלימוד של "ניב רווח - פסיכומטרי בלי קורס".

ניב רווח, מבכירי מדריכי הפסיכומטרי בארץ, יחד עם צוות המחקר והפיתוח עתיר הידע והניסיון שלו, פיתחו ערכה ללימוד עצמי לפסיכומטרי. ערכה זו היא העדכנית, המקיפה והמעמיקה ביותר שתמצאו, והיא תדאג כי תגיעו למבחן עם כל הכלים להצלחה. על כן אין זה מפתיע כי ממוצע תלמידי ניב רווח בבחינה הפסיכומטרית גבוה ב-100 נקודות מהממוצע הארצי. 

אם תבחרו להזמין את ספרי ההכנה של ניב רווח פסיכומטרי לא תשארו לבד - וצוות המכון ילווה אתכם און ליין לכל אורך הדרך וישמח לעזור לכם עם כל שאלה ובקשה: החל משאלות על חומר הלימודים וכלה בתמיכה וטיפים להתמודדות הנפשית המתלווה להכנה לבחינה מכריעה זו. 

הצטרפו גם אתם להצלחה:
ניב רווח פסיכומטרי - 1-800-750-760
https://www.psychometry.co.il

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

היום, בשביל להצליח בפסיכומטרי לא נדרש קורס: ערכת ההכנה של "ניב רווח- פסיכומטרי בלי קורס" תדאג כי תגיעו לבחינה מצוידים בכל הידע והכלים הדרושים להצלחה!
אז אם אתם בעלי יכולות אוטודידקטיות גבוהות או אם אתם ניגשים בפעם השניה (או השלישית) לפסיכומטרי, במטרה לשפר את ציונכם - חבל שתבזבזו זמן וכסף על קורס - כשאת אותן התוצאות (ואולי אף טובות יותר) תוכלו לקבל בעזרת לימודים עם ערכת הספרים המובילה של ניב רווח. גם אם אתם כבר תלמידי קורס פסיכומטרי במקום אחר, ומעוניינים בספרי הכנה עדכניים ואיכותיים יותר - תוכלו להיתרם רבות מהזמנת הספרים. 

ערכת הספרים של ניב רווח, שלא בדומה לספרי המכונים המתחרים, מתעדכנת מחדש מספר פעמים בשנה - לאחר כל מועד מבחן פסיכומטרי. צוות המחקר והפיתוח של המכון מורכב ממדריכי פסיכומטרי (ומדריכים של מדריכי פסיכומטרי) בעלי שנות ניסיון רבות, וחומרי הלימוד כתובים בצורה בהירה וקלילה - שתעזור לכם להטמיע את החומר במהירות ובהנאה. 

לאורך הדרך צוות המכון יעמוד לרשותכם בפורום הפסיכומטרי - ויעשה ככל יכולתו על מנת לעזור ולסייע בכל שאלה ובעייה. 

אז אם גם אתם רוצים ליהנות מהכנה מקיפה ומעמיקה לפסיכומטרי, כזו אשר תעזור לכם להתקבל לחוגים המבוקשים ביותר ולמצות את מלוא הפוטניצאל הטמון בכם - הזמינו את ספרי ההדרכה של ניב רווח פסיכומטרי -הדרך שלכם להצלחה בבחינה1-800-750-760.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?