המרכז האקדמי למשפט ועסקים

לימודי תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט פלילי וקרימינולוגיה

חוגים נוספים במכללה

המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן הינו מוסד מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה. לימודי תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט פלילי וקרימינולוגיה מכשירים אנשי מקצוע איכותיים בתחום ייחודי וחשוב, בעל עקרונות, כללים ושיקולים ייחודיים לו.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט פלילי וקרימינולוגיה בפקולטה למשפטים של המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן מקנים ידע אקדמי עשיר, לצד הנחלת כלים מעשיים בתחום וכן היכרות מעמיקה עם מערכת המשפט הפלילי. צוות המרצים נמנה עם מיטב המומחים המובילים בתחומי משפט פלילי וקרימינולוגיה בישראל, ובכלל זה מרצים מהפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית בירושלים. הקורסים במהלך לימודי תואר ראשון במשפטים מקיפים במיוחד, ומציעים את התוכנית העשירה ביותר בין כלל המוסדות האקדמיים בארץ.

לימודי תואר ראשון במשפטים במרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן שמים דגש מרכזי על נושא זכויות האזרח, ומקדישים זמן ניכר לתחום זה. בנוסף, צוות העובדים של המרכז האקדמי למשפט ועסקים, מרצים ועובדי סגל גם יחד, עושים כל שביכולתם בכדי להעניק לסטודנטים יחס אישי וחם לשם יצירת אווירת לימודים תומכת ומהנה. יתרון נוסף של המרכז האקדמי למשפט ועסקים הוא רמת לימודים אקדמית בלתי מתפשרת, מתוך מטרה להכשיר כל סטודנט להיות עורך דין בעל חינוך משפטי איכותי ומקצועי.

התוכנית ללימודי תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט פלילי וקרימינולוגיה במרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן פתוחה בפני סטודנטים בשנה ב' בלבד, כאשר סטודנטים בשנה ג' המעוניינים להשתלב בתוכנית זו זקוקים לאישור מיוחד של ראש החטיבה. תנאי קבלה נוסף הוא ציון של 70 או יותר בקורס החובה דיני עונשין, כאשר סטודנטים אשר יסיימו את קורסי היסוד בציון נמוך מכך לא יהיו זכאים לתעודת התמחות של החטיבה ללימודי משפט פלילי וקרימינולוגיה.

המרכז האקדמי למשפט ועסקים שם דגש על שילוב בין הקניית מיומנויות מעשיות ובין לימודי תיאוריה מתקדמים, והקורסים במהלך לימודי תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט פלילי וקרימינולוגיה מרתקים ומגוונים במיוחד. דיני הראיות בפלילים, סוגיות בתחום המחשבה הפלילית, הפשע המקוון, דיני מעצר, הזכות להליך הוגן, זיהויו של אדם כמבצע העבירה, כללי פסילה של ראיות, נשים ופשיעה, הענישה הפלילית, זכויות הנאשם במשפט הבינלאומי הפלילי ודיני תעבורה הם רק חלק מהקורסים המרתקים של לימודי תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט פלילי וקרימינולוגיה.

המרכז האקדמי למשפט ועסקים מציע מלגות מיוחדות לסטודנטים ללימודי תואר ראשון במשפטים בשנת הלימודים הראשונה בלבד. מועמדים בעלי פסיכומטרי בציון 650 - 700 זכאים להנחה של 30% משכ"ל לשנה הראשונה בלבד, כלומר סך של 8,370 ₪. בעלי פסיכומטרי של 701 ומעלה יהיו זכאים להנחה של 50% משכ"ל לשנה הראשונה בלבד, כלומר סך של 13,950 ₪.

לימודי תואר ראשון במשפטים בהתמחות משפט פלילי וקרימינולוגיה במרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן הינם ברמה אקדמית גבוהה ביותר, הודות למספר מאפיינים הייחודיים למרכז ובהם: חופש אקדמי מלא, סגל אקדמי מצוין המורכב מטובי המרצים בתחומי המשפט והעסקים, תנאי לימוד נוחים הכוללים - ספריה משפטית, אולמות ממוזגים, חדרי מחשב ובהם מאגרי מידע ממוחשבים, חדרי לימוד מרווחים ועוד; בנוסף פועלים במרכז מספר גופים הדואגים לרווחתו של הסטודנט ומציעים מגוון מלגות, פרויקטים בספורט, שירותי חניכה אישית, פרויקטים קהילתיים ועוד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?