המרכז האקדמי למשפט ועסקים

לימודי תואר ראשון בחשבונאות

חוגים נוספים במכללה

המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן הינו מוסד מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה. לימודי תואר ראשון בחשבונאות מקנים מקצוע מרתק ומבוקש, המאפשר להשתלב בקשת רחבה של מקומות תעסוקה מתגמלים.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

חשבונאות הינה תחום מתפתח במהירות, ומהווה את אחד מעמודי התווך של הכלכלה המודרנית. לימודי תואר ראשון בחשבונאות במרכז האקדמי למשפט ועסקים מעניקים לסטודנטים הבנה מעמיקה וידע נרחב בתחומי החשבונאות, המשפט, הביקורת, הכלכלה והמיסוי, בהתאם לתקינה החשבונאית הבינלאומית החדשה, ובאישורה של המועצה להשכלה גבוהה. חשוב לציין כי המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן נמצא כעת בהליכים של הסמכה להענקת תואר בחשבונאות מהמועצה להשכלה גבוהה.

תחום החשבונאות והביקורת עובר שינויים רבים בעת האחרונה, עם כניסתה לתוקף של התקינה החשבונאית הבינלאומית החדשה, כאשר במקום עלות היסטורית רישום המדידה והדיווח נעשים על פי ערכים כלכליים של שווי הוגן. שינוי זה מחייב מרואי החשבון להתעדכן ולרכוש השכלה מקיפה בתחומים רחבים יותר מבעבר, דוגמת מימון, ממשל תאגידי, מערכות מידע, משפט, אתיקה וכלכלה, ותוכנית הלימודים של המרכז האקדמי למשפט ועסקים מקנה לסטודנטים הלומדים לתואר ראשון בחשבונאות ידע מעודכן וחדשני.

תוכנית לימודי תואר ראשון בחשבונאות של המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן מקנה ידע תיאורטי מקיף יחד עם יכולות מעשיות נרחבות, וכוללת גם הכנה לבחינות ההסמכה של מועצת רואי החשבון. קורסים דוגמת מבוא לכלכלה, יסודות המשפט, דיני תאגידים, דיני מסים, יסודות ביקורת חשבונות, חשבונאות ניהולית מתקדמת, מיסוי מקרקעין, ביקורת מערכות מידע ממוחשבות, אתיקה בניהול ואחריות חברתית והתנהגות ארגונית הם רק חלק מהקורסים המרתקים של לימודי תואר ראשון בחשבונאות.

המרכז האקדמי למשפט ועסקים מציע מלגות מיוחדות לסטודנטים ללימודי תואר ראשון בחשבונאות בשנת הלימודים הראשונה בלבד. מועמדים בעלי פסיכומטרי בציון 650 - 700 זכאים להנחה של 30% משכ"ל לשנה הראשונה בלבד, כלומר סך של 7,170 ₪. בעלי פסיכומטרי של 701 ומעלה יהיו זכאים להנחה של 50% משכ"ל לשנה הראשונה בלבד, כלומר סך של 11,950 ₪.

לאחר סיום הלימודים בהצלחה, הבוגרים זכאים לתעודת תואר ראשון בחשבונאות מטעם המרכז האקדמי למשפט ועסקים. לאחר מכן ישנה שנת השלמה נוספת, אשר מקנה פטור מרוב הבחינות של מועצת רואי החשבון בישראל, בכפוף לאישורה. בוגרי לימודי תואר ראשון בחשבונאות משתלבים במקומות תעסוקה מגוונים, דוגמת מנהלי כספים בחברות, מומחי מס, אנליסטים וכלכלנים בגופים פיננסיים, יועצים כלכליים במשרדי רואי חשבון, עובדי רשות המסים ומנהלים במגזר הציבורי, בנקאות ועוד.

לימודי תואר ראשון בחשבונאות במרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן הינם ברמה אקדמית גבוהה ביותר, הודות למספר מאפיינים הייחודיים למרכז ובהם: חופש אקדמי מלא, סגל אקדמי מצוין המורכב מטובי המרצים בתחומי המשפט והעסקים, תנאי לימוד נוחים הכוללים - ספריה משפטית, אולמות ממוזגים, חדרי מחשב ובהם מאגרי מידע ממוחשבים, חדרי לימוד מרווחים ועוד; בנוסף פועלים במרכז מספר גופים הדואגים לרווחתו של הסטודנט ומציעים מגוון מלגות, פרויקטים בספורט, שירותי חניכה אישית, פרויקטים קהילתיים ועוד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?