מכללת מאמנים

לימודי אימון במגוון התמחויות

חוגים נוספים במכללה

מכללת מאמנים מציעה לימודי אימון במגוון רחב של מסלולים מרתקים, הן ליחידים והן לארגונים, אשר פותחים אפשרויות רבות ומגוונות.
הלימודים מתקיימים בהרצליה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מכללת מאמנים - קורסי אימון
אימון אישי
אימון עסקי
אימון משפחתי
אימון זוגיות
אימון לאיכות חיים
אימון מנטאלי לתזונה נכונה
הכשרת סופרוויזרים

מכללת מאמנים הינה בית הספר המוביל בישראל בתחומי ההעצמה האישית והארגונית, ומציעה מגוון רחב של שירותי אימון לגופים השונים. המכללה פועלת מאז שנת 2003, ונמצאת תחת ניהולו של קובי קדם. לימודי אימון במכללת מאמנים מוצעים במגוון רחב של מסלולים מרתקים, המאפשרים לכל אדם למצוא את תחום ההתמחות המתאים לו ביותר, על מנת לרכוש ידע תיאורטי נרחב לצד התנסות מעשית מעמיקה, ולפתוח אפשרויות חדשות ומאתגרות.

לימודי אימון במכללת מאמנים הינם בשיטת אימון חדשנית וייחודית, המתבססים על מודלים להצלחה מתחומים שונים ומגוונים. מודל ששת השלבים גובש על בסיס של ניסיון מקצועי רב שנים, באימון של אנשים, עובדים ומנהלים. מודל זה הינו ייחודי לישראל, ומבטיח הצלחה עסקית ואישית, מימוש הפוטנציאל, וסיפוק בחיים ובעבודה כאבני יסוד לאיכות חיים.

לאור הניסיון רב השנים של מכון מאמנים באימון, פותחה במכללה ראייה מערכתית, המציעה ללקוחות מתודולוגיות וכלים ייחודיים. מאות בוגרים סיימו בהצלחה לימודי אימון במכללה, ומיישמים את הידע אותו רכשו במקום העבודה או לשם פרנסה. במהלך הלימודים הסטודנטים חווים תהליכים של צמיחה, העצמה, שינוי ופיתוח ארגוני, ומפתחים גישה של מסוגלות, מצוינות, ומחויבות להשגת ערך מוסף מנצח.

 

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?