המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן

לימודי תואר ראשון רב תחומי בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן נמצאת במקום קסום על שפת הכנרת, דבר המבטיח לימודי תואר ראשון רב תחומי בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה המשלבים בין רמה אקדמית גבוהה יחד עם חווית לימודים ייחודית, באחריות אקדמית של אוניברסיטת בר אילן.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון רב תחומי באנתרופולוגיה וסוציולוגיה במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן מבטיחים לסטודנטים שילוב ייחודי בין רמת לימודים אקדמית גבוהה, מרצים איכותיים מהשורה הראשונה, וחווית לימוד אישית בכיתות קטנות. סוציולוגיה ואנתרופולוגיה הינם חלק ממדעי החברה, ומטרת לימודי תואר ראשון בתחום זה היא הקניית יכולות להבנה, חקירה וניתוח של תופעות חברתיות מרכזיות. המכללה האקדמית כנרת שמה דגש על היכרות מעמיקה עם החברה הישראלית, כחלק מכלל החברות המודרנית. תחום מרכזי נוסף בלימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה לתואר ראשון רב תחומי הוא הקנית כלי מחקר וכלי ניתוח מתקדמים, לשם הערכת מחקרים וחקר תופעות חברתיות באופן עצמאי.

לימודי אנתרופולוגיה וסוציולוגיה במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן אורכים שלוש שנים, ומקנים תעודת תואר ראשון באנתרופולוגיה וסוציולוגיה באחריות אקדמית של אוניברסיטת בר אילן. תנאי קבלה ללימודי תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן כוללים ממוצע בגרות של 85 ומעלה, ציון של 530 לפחות בפסיכומטרי ובגרות באנגלית ברמה של 4 יח"ל. מועמדים אשר אינם עומדים בתנאי קבלה אלה, יכולים להשתלב בלימודי מכינה קדם אקדמית ולשפר את ציוניהם. חשוב לציין כי השנה השלישית של לימודי תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מתקיימת באוניברסיטת בר אילן.

תוכנית לימודי תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן מגוונת ונרחבת, וכוללת קשת רחבה של נושאים מרתקים. פסיכולוגיה חברתית, תיאוריות אנתרופולוגיות, לימודי יהדות, שיטות מחקר איכותניות, נשים ופוליטיקה, סוציולוגיה של המשפחה בישראל, מגדר וחברה בעולם העבודה, פמיניזם בקולנוע, העידן החדש בישראל, סוציולוגיה פוליטית, תיאוריות סוציולוגיות, החברה הישראלית, מבוא לאנתרופולוגיה ומבוא לסוציולוגיה הם רק חלק מלימודי תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה.

לאחר סיום לימודי תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה באחריות אקדמית של אוניברסיטת בר אילן ניתן להשתלב בקשת רחבה של מקומות תעסוקה, דוגמת ניהול כוח אדם, בחברות השמה, חברות סקרים ושיווק, כיועצים לארגונים התנדבותיים העוסקים בתחומי החברה השונים, ועוד. אפשרות נוספת היא לימודי תעודת הוראה, המאפשרים לעבוד בהוראה. רבים בוחרים בלימודי תואר שני במדעי החברה תואר שני במשפטים, או תואר שני במנהל עסקים.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?