המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן

לימודי תואר ראשון רב תחומי בלימודי ארץ ישראל ולימודי הסביבה

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן נמצאת במקום קסום על שפת הכנרת, דבר המבטיח לימודי תואר ראשון רב תחומי בלימודי ארץ ישראל ולימודי הסביבה איכותיים ומעשירים, בפיקוח אקדמי של אוניברסיטת בר אילן.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר רב תחומי בלימודי ארץ ישראל ולימודי הסביבה בחסותה של אוניברסיטת בר אילן, של המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן, מבטיחים לימודים מרתקים ומלאי עניין, המקנים היכרות מעמיקה עם ארץ ישראל. לאורך שלוש שנות הלימודים הסטודנטים יחשפו לנקודות מבט גיאוגרפיות, ארכיאולוגיות והיסטוריות, ויקנו מיומנויות מקיפות בידיעת ארץ ישראל. חשוב לציין כי לימודי תואר רב תחומי בלימודי ארץ ישראל ולימודי הסביבה מותאמים לאנשים עובדים, במתכונת של יום בשבוע כולל סמסטר קיץ.

תוכנית לימודי תואר רב תחומי בלימודי ארץ ישראל ולימודי הסביבה בחסותה של אוניברסיטת בר אילן, של המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן עשירה ומגוונת. הסטודנטים יכירו בצורה מעמיק את חבלי הארץ, אתרים היסטוריים בארץ ועתיקות, גיאוגרפיה התיישבותית, טבע הארץ, וגיאוגרפיה פיזית. במהלך הלימודים הסטודנטים ישתתפו סיורים לימודיים ובחפירות ארכיאולוגיות, ויתרגלו בצורה מעשית את חומר הלימודים. לאחר סיום לימודי תואר רב תחומי בלימודי ארץ ישראל ולימודי הסביבה ניתן להשתלב במגוון רחב של מקומות תעסוקה, ובכלל זה רשות העתיקות, בתי ספר שדה, מוסדות חינוכיים ועוד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?