המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן

תואר ראשון רב תחומי בכלכלה ומנהל עסקים או מימון והשקעות

חוגים נוספים במכללה

המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן מציעה לימודי תואר ראשון באחריות אקדמית של אוניברסיטת בר אילן במגוון מסלולים ייחודיים, ובהם תואר ראשון בכלכלה ומינהל עסקים, תואר ראשון בכלכלה ומימון והשקעות, או תואר ראשון רב תחומי בכלכלה, מדעי המדינה וסוציולוגיה.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תואר ראשון רב תחומי בהתמחויות השונות מבטיחים לסטודנטים שילוב ייחודי בין רמת לימודים אקדמית גבוהה, מרצים איכותיים מהשורה הראשונה, וחווית לימוד אישית בכיתות קטנות. הלימודים מעניקים לסטודנטים ידע מקיף בהבנת ההתנהגות הכלכלית של משקים לאומיים, ובכלל זה היחידות הכלכליות המרכיבות משקים אלה. תוכניות הלימוד של לימודי תואר ראשון רב תחומי בכלכלה בהתמחות מיהל עסקים, מימון והשקעות או מדעי המדינה וסוציולוגיה מעודכנות בהתאם לחידושים האחרים בתחום, ומבטיחות כי הסטודנטים יזכו למידע המלא והחדיש ביותר.

לימודי תואר רב תחומי בכלכלה בהתמחות מינהל עסקים, כלכלה ומימון השקעות, או תואר ראשון רב תחומי בכלכלה, מדעי המדינה וסוציולוגיה במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן אורכים שלוש שנים, ומקנים תעודת תואר ראשון באחריות אקדמית של אוניברסיטת בר אילן. תנאי קבלה ללימודי תואר ראשון בכלכלה במגוון התמחויות במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן כוללים ממוצע בגרות של 85 ומעלה, או ממוצע של 78 בבגרות וציון של 500 לפחות בפסיכומטרי. תנאי קבלה נוסף הוא בגרות במתמטיקה בהיקף של 4 יחידות לימוד לפחות. מועמדים אשר אינם עומדים בתנאי קבלה אלה, יכולים להשתלב בלימודי מכינה קדם אקדמית ולשפר את ציוניהם.

תוכנית לימודי תואר ראשון רב תחומי בכלכלה במגוון התמחויות במכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן מגוונת ונרחבת, וכוללת קשת רחבה של תחומי לימוד. עקרונות תורת המימון, כלכלת מגזר השירות, ניהול פיננסי, מושגים במסחר בינלאומי, שוק ההון, בחירת תיקי השקעות, נגזרות פיננסיות, כלכלת ישראל, יסודות הניהול, מערכות מידע ניהוליות, חשבונאות פיננסית, מתמטיקה לכלכלנים ובעיות נבחרות בשוק ההון הם רק חלק מלימודי תואר ראשון בכלכלה בהתמחות מינהל עסקים, כלכלה ומימון השקעות, או תואר ראשון רב תחומי בכלכלה, מדעי המדינה וסוציולוגיה.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?