מכללת טריידנט

לימודי day trader

חוגים נוספים במכללה

חברת טריידנט קפיטל מרקטס בע"מ מתמחה בלימודי מסחר בבורסה האמריקאית. המכללה היא בית הספר השני בגודלו להכשרת סוחרי יום בשוק ההון, כאשר מטרת לימודי המסחר היא לאפשר עבודה עצמאית מהבית ויצירת הכנסה חודשית נוספת בטווח הקצר. המכלל הוקמה על ידי מאיר ברק, סוחר מניות מקצועי בבורסה האמריקאית ומרצה מוביל בתחומו. ברק הוא שבנה את תוכנית הלימודים למכללה והוא ממשיך להרצות בקורסים יחד עם סגל הוראה מוערך בתחום.

סניפים של מכללת טריידנט נמצאים בשלוחות הבאות: תל אביב, חיפה, ירושלים,ראשל"צ.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי לימודים במכללת טריידנט Tradenet למסחר יומי בבורסה:
קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט
קורס מסחר עצמאי במניות בורסת תל אביב
קורס מסחר יומי Top Trader לסוחרים מנוסים
קורס מסחר יומי במט"ח
קורס דילרים
קורס מזורז
קורס מסחר במניות VIP Express
קורס מסחר במניות ללימוד עצמי און ליין
קורס אימון מנטאלי
קורס הכשרת סוחרים למסחר בנוסטרו-בבורסות ארהב
קורס ניתוח טכני למתקדמים

לימודים במכללת טריידנט מיועדים להכשיר את הסטודנט, בין אם הוא בעל ניסיון ובין אם לאו, כיצד להיות סוחר עצמאי בבורסה האמריקאית ולפעול מביתו בשעות הנוחות לו. בטריידנט מציעים שני מסלולי לימוד: האחד לסוחרים חובבים, Swing Traders,עבור אלו הרואים במסחר בשוק ההון הכנסה נוספת לשעות הערב לצד עיסוקם המרכזי. והשני, מסלול לימודי מסחר מקצועיים, Traders Day, עבור אלו הרוצים לעסוק במסחר כמקצוע. מסלול הלימודים המקצועי מתחלק למספר תוכניות לימוד שניתן להתאים לצרכי הסטודנט.

במהלך לימודי המסחר יתמקדו הסטודנטים בזיהוי מגמות בשוק ההון, רכישה ומכירה של מניות בזמן אמת וביכולת להפיק מכך רווחים מהירים. מכללת טריידנט מתגאה ביכולתה לשים דגש ולנתב את הסטודנטים, בכל המסלולים, אל עבר הלימוד המעשי והפרקטי מבלי שהם מתעכבים על ידע תיאורטי אשר אינו מוביל למטרה.

הלימודים במכללה נעשים באווירה תומכת וחיובית תוך מענה על כל צרכיהם של הסטודנטים. המגוון הגדול של הקורסים מאפשר לכל סטודנט למצוא קורס המתאים לו, אם מבחינת שעות הלימוד ואם בדרך ההוראה, ואכן בטריידנט לומדים סטודנטים מכל המינים והזנים. בין התוכניות השונות לקורסים אפשר למצוא לימודים קבוצתיים, פרטניים או כאלו בהם מקבל הסטודנט ליווי צמוד בכל צעד. בנוסף גם תעריפי הקורסים נפרסים על תווך רחב של מחירים.

לחברת טריידנט קפיטל מרקטס בע"מ כיתות לימוד מאובזרות הפרוסות בכל חלקי הארץ.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?