מכללת הי-טק

מקצוענים מלמדים מקצוענים

חוגים נוספים במכללה

מכללת הי-טק מבית מטריקס היא המרכז המוביל בארץ להדרכה בתחומי טכנולוגית המידע והאלקטרוניקה. הקורסים שמציעה המכללה מיועדים הן לאנשי מקצוע מהתעשייה בכלל ומתחום ההי-טק בפרט והן לאנשים המעוניינים להתחיל ולסלול דרך בענף ההי-טק. קמפוס המכללה ממוקם בהרצליה פיתוח.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

מסלולי לימודים במכללת הי- טק:
תחום תשתיות
מסלול תחזוקת מחשבים אישיים ורשתות תקשורת - מוסמך MCITP
לימודי מנהל תשתיות ואבטחת מידע - Qualified security expert certification

תכנות
לימודי הכשרת מפתח תוכנה .NET מוסמך MS (כולל התמחות ב- Web developer 4 ו-Azure)

אינטרנט וגרפיקה
PHP WebMaster
יסודות העיצוב הגרפי לעולם הפרסום והאינטרנט

פיתוח /מקצוענים
פיתוח מערכות Embedded/Real-Time

תשתיות /מקצוענים
לימודי Certified Ethical Hacker - הכשרה לתואר האקר מוסמך

מכללת הי-טק מציעה מגוון של יותר מ-400 קורסים המתמקדים בתחומים ואלמנטים שונים הנקשרים לתעשיית ההי-טק. הקורסים נבנו כך שכל מועמד יכול לבחור קורס המותאם לצרכיו בין אם הוא מעוניין להעמיק ולהתמחות בטכנולוגיות מתקדמות ובין אם מטרתו היא לקדם את הקריירה שלו בעזרת הרחבת ידיעותיו והכשרתו.

רמת הלימודים במכללת הי-טק גבוהה ביותר ובמכללה מקפידים לשמור עליה בכל אחד מהקורסים אשר מציעה. דגש מיוחד ניתן על חדשנות טכנולוגית והתעדכנות מתמדת במחקר והפיתוח העולמיים. מכללת הי-טק הוסמכה על ידי יצרניות התוכנה והטכנולוגיה הגדולות בעולם בהן  Microsoft,‏ ,Novell,‏ Texas Instruments, Check Point‏,‏ Oracle,‏ ECcouncil,‏ VMware ואי לכך אינה מתקשה לעמוד ביעדים שהציבה לעצמה ולשמור על רמת לימודים בסטנדרטים בינלאומיים. בנוסף, המכללה זכתה שש שנים רצוף בשותפות זהב עם חברת מיקרוסופט על בסיס איכות הקורסים הנלמדים בה.

סטודנטים אשר יחליטו ללמוד באחד מהקורסים שמציעה מכללת הי-טק ייהנו לא רק מהרמה הלימודית הגבוהה ומתעודת ההסמכה היוקרתית שיקבלו עם סיום הקורס אלא גם מאיכות הוראה ויחס אישי המתקבלים בזכות צוות הוראה המורכב ממומחים בתחום ההי-טק, בעלי ניסיון רב בעבודת שטח ויכולות הדרכה מוכחות. סגל ההוראה מעניק לסטודנטים יחס אישי המבוסס על כבוד ורצון אמיתי לסייע ככל שניתן בתחום הלימודי. כמו כן ייהנו הסטודנטים ממתקני הלימוד המשוכללים והחדישים אשר עוזרים ביצירת אווירת לימודים אופטימאלית.

הסטודנטים הלומדים קורסי מחשוב במכללת הי-טק נהנים מיתרונות רבים, ובהם עד 2000 ₪ הנחה במעמד הרישום, חניה חינם, פגישת ייעוץ לבחירת קרירה ללא תשלום, שיעור צפייה חינם, מוכר לפיקדון חיילים משוחררים, תנאי תשלום נוחים, אפשרות להוראת קבע, מבחן מיון ללא תשלום המסייע להחליט מה ללמוד, Hi-Tech Job - שירות ייחודי המסייע במציאת עבודה, ועוד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?