מכללת אוהלו בקצרין

הכשרת מורים ומנהלים לחינוך הדתי

חוגים נוספים במכללה

מכללת אוהלו בקצרין על שם ברל כצנלסון מציעה מגוון מסלולים ייחודיים ללימודי חינוך וספורט, וביניהם מסלול לימודים איכותי להכשרת מורים ומנהלים לחינוך הדתי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

היחידה להכשרה לחינוך הממלכתי דתי במכללת אוהלו בקצרין מהווה מרכז חינוכי יוקרתי, המועדף על אנשי חינוך רבים בציבור הדתי. הכשרת מורים ומנהלים לחינוך הדתי מדגישים את הצרכים הייחודיים של מורים במערכת החינוך הממלכתית דתית בישראל. כחלק מתפישת העולם של מכללת אוהלו בקצרין הרואה בתחום החינוך כיעד ושליחות, היחידה להכשרת מורים שמה דגש על הטמעת גיבוי רוחני במהלך לימודי חינוך, כדרך לקירוב לבבות ובניין עם ישראל, וללא הפרדה בין דתיים לחילונים.

חינוך והוראה מהווים את הבסיס המרכזי לקיומה של חברה מתוקנת, ועל כן מכללת אוהלו בקצרין שמה לה למטרה להקנות מיומנויות פדגוגיות ודידקטיות מתקדמות, תוך שמירה על רמת הוראה גבוהה ואיכותית. לימודי הכשרת מורים ומנהלים לחינוך הדתי מעמידים את המורים לעתיד בפני אתגרים אינטלקטואליים, על מנת לפתח את החשיבה ואחריות הלמידה העצמאית. מוקד חשוב נוסף במהלך לימודי הכשרת מורים ומנהלים לחינוך הדתי הוא העשרה תרבותית, ומודעות ערכית לסביבה החברתית והפיזית.

המכללה האקדמית אוהלו מציעה לסטודנטים ללימודי הכשרת מורים ומנהלים לחינוך הדתי קשת רחבה של מסלולי לימודים, בהתאם לצרכים במערכת החינוך והעדפותיו האישיות של כל מורה לעתיד. תוכנית ראשונה היא השלמת לימודי תואר ראשון בחינוך והוראה, המזכה בתעודת B.Ed. בנוסף, מכללת אוהלו בקצרין מציעה קורס הכשרת מנהלים לחינוך הממלכתי דתי, וכן השתלמויות של "תורת חיים" ומסגרת ארבע שנתית להכשרת מורות.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?