מכללת אוהלו בקצרין

תואר ראשון ותעודת הוראה בהתמחות לבית הספר היסודי

חוגים נוספים במכללה

מכללת אוהלו בקצרין על שם ברל כצנלסון מציעה מגוון מסלולים ייחודיים ללימודי חינוך וספורט, וביניהם מסלול לימודים להכשרת מורים לבית הספר היסודי.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

חינוך והוראה מהווים את הבסיס המרכזי לקיומה של חברה מתוקנת, ועל כן מכללת אוהלו בקצרין שמה לה למטרה להקנות מיומנויות פדגוגיות ודידקטיות מתקדמות, תוך שמירה על רמת הוראה גבוהה ואיכותית. לימודי תואר ראשון בחינוך לבית הספר היסודי מעמידים את המורים לעתיד בפני אתגרים אינטלקטואליים, על מנת לפתח את החשיבה ואחריות הלמידה העצמאית. מוקד חשוב נוסף במהלך לימודי תואר ראשון בחינוך לבית הספר היסודי הוא העשרה תרבותית, ומודעות ערכית לסביבה החברתית והפיזית.

מטרתם העיקרית של לימודי תואר ראשון בחינוך לבית הספר היסודי במכללה האקדמית אוהלו היא הכשרת מורים איכותיים ומקצועיים, אשר ישתלבו בכל נתיבי מערכת החינוך היסודית הממלכתית והממלכתית-דתית במדינה. מסלול הכשרת מורים יסודי נועד לשם הקניית ידע אקדמי נרחב, מיומנויות פדגוגיה וחינוך, רגישות חברתית כלפי אוכלוסיות תלמידים שונות, וכל זאת תוך גישה עדכנית כלפי הישגי התרבות בהווה ובעתיד. בוגרי לימודי תואר ראשון בחינוך לבית הספר היסודי במכללה האקדמית אוהלו רואים בעבודתם מקצוע שהוא גם שליחות חברתית, ותורמים לקהילה ולחברה.

לימודי תואר ראשון בהוראה לבית הספר היסודי במכללת אוהלו בקצרין מקנים לסטודנטים מיומנויות הוראה ויכולות מעשיות מתקדמות, בהתאם לצרכים הייחודיים של הוראה בבית הספר היסודי. במהלך לימודי הכשרת מורים לבית הספר היסודי הסטודנטים מתנסים בעבודה מעשית, תוך ליווי והנחייה צמודים של צוות מדריכים פדגוגיים ומורים מאמנים בבית הספר היסודי. בנוסף, הסטודנטים יפתחו תפישת עולם ערכית הומניסטית, אשר מתוכה יחוללו שינוי במערכת החינוך ובחברה בתקופה פוסט מודרנית.

אורכם של לימודי הוראה לבית הספר היסודי לתואר ראשון במכללת אוהלו בקצרין כולל תעודת הוראה הינו ארבע שנים רצופות. הסטודנטים זוכים ללימודי תוכן אקדמיים עשירים, בתחומי חינוך, הכשרה להוראה ולימודי דיסציפלינה. לימודי חינוך כוללים נושאים דוגמת סוציולוגיה, מחשבת החינוך והיכרות עם מערכת החינוך הישראלית, בעוד שלימודי הדיסציפלינה מכשירים את הסטודנטים לקראת הוראה של מקצוע ספציפי, דוגמת יהדות או מדעים. לימודי דרכי הוראה, מקנים כלים מעשיים לשם הוראה לבית הספר היסודי.

המכללה האקדמית אוהלו מציעה לסטודנטים ללימודי תואר ראשון בחינוך לבית הספר היסודי שלוש התמחויות. התמחות יהדות מקנה כלים וידע מעמיק בלוח השנה היהודי, כדרך לעיצוב ערכיהן ועולמם של ילדי ישראל. הכשרת מורים למדעי הטבע נובעת מהמיקום הגיאוגרפי הייחודי של המכללה, ומאפשר לסטודנט לעשות שימוש במכוני המחקר ושלוחות האוניברסיטה של מכללת אוהלו בקצרין. התמחות אנגלית חושפת את הסטודנטים לקשת רחבה של נושאים, ובהם תרבות, בלשנות, ספרות, כתיבה, פדגוגיה, תרגום, מדיה ועוד.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?