מכון שכטר למדעי היהדות

תואר שני ביהדות

חוגים נוספים במכללה

 

מכון שכטר ללימודי יהודית הוא מוסד אקדמי מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה, אשר מציע לימודי תואר שני M.A. ביהדות במגוון רחב של נושאים. קמפוס מכון שכטר למדעי היהדות ממוקם בירושלים, סמוך למוזיאון ישראל ולכנסת.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

 

תחומי לימוד לתואר שני ביהדות במכון שכטר:
מכון שכטר - תחומי לימוד:
ספרות עברית ויהודית
מקרא
תלמוד והלכה
מדרש ואגדה
מחשבת ישראל
תולדות עם ישראל
לימודי האישה והיהדות
האמנויות ביהדות
לימודי ארץ ישראל: תרבות ומרחב
חינוך יהודי
חינוך חברתי
לימודי משפחה וקהילה
יהדות זמננו
יהדות ספרד וארצות האסלאם

חדש! משל"י - בית מדרש למנהיגות יהודית

אפשרות למלגה על סך 5000 שקלים לתלמידי השנה הראשונה!*
מכון שכטר למדעי היהדות מאמין כי חקר מדעי היהדות צריך להיעשות בדרך אקדמית, פתוחה ושוויונית, תוך בחינה ובדיקה של משמעויות היהדות, השלכותיה על החיים המודרניים והנגזרות השונות ממנה. מכון שכטר פועל מתוך תפישת עולם אקדמית, ולאו דווקא דתית, ועל כן מעודד לימודי יהדות ובכלל זה כתיבת מאמרים ופרסומם, בחינת השלכות יישומיות, והנגשת המידע עבור כל אדם המתעניין במדעי היהדות ומעוניין בלימודי תואר שני בתחום זה.

לימודי תואר שני ביהדות במכון שכטר למדעי היהדות מקנים יתרונות רבים לסטודנטים, ובהם יום לימודים מרוכז במשך שנתיים או שלוש, המאפשר לסטודנטים לעבוד תוך כדי השלמת התואר. בנוסף, מכון שכטר מעניק לסטודנטים מלגות רבות, ובהן מלגה מיוחדת למסיימי תואר ראשון בהצטיינות, מלגה מיוחדת לעובדי הוראה בעיירות פיתוח, ועוד. מכון שכטר מאפשר להשתתף בקורסים בודדים ולא רק כחלק מלימודי תואר שני ביהדות, לשם צבירת גמול מקצועי של משרד החינוך או גמול השתלמויות. מיקומו הייחודי של מכון שכטר בירושלים מבטיח הגעה נוחה וחנייה רבה, כאשר קמפוס הלימודים עצמו הינו חדיש ומרווח.

*תקף לשנת הלימודים הקרובה בכפוף לתקנון.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?