מכון לנדר בירושלים

קמפוס חרדי לנשים

חוגים נוספים במכללה

מכון לנדר בירושלים הינו מרכז אקדמי פרטי, בפיקוח המועצה להשכלה גבוהה. הקמפוס החרדי במכון לנדר מציע מגוון לימודי תעודה והשתלמויות מרתקים, לנשים בלבד.
ההרשמה בעיצומה! לקבלת פרטים נוספים מלאו את הטופס משמאל.

ייעוץ לימודים חינם
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך בהקדם.
 מסכים לתנאי השימוש.

לימודי תעודה בקמפוס החרדי לנשים במכון לנדר בירושלים
צילום דיגיטאלי
גרפיקה ממוחשבת
עיצוב אתרים לנשים

צילום דיגיטאלי - קורס מרתק זה מקנה היכרות מעמיקה עם הצד הטכני של כל הנוגע לצילום דיגיטאלי ואנלוגי, ובכלל זה רקע היסטורי של התפתחות הצילום והמצלמה, מושגי יסוד של צילום דיגיטאלי, לימוד תיאורטי ומעשי של תאורה מלאכותית, יסודות העיצוב, צילומי חוץ, ועוד. לאורך לימודי צילום דיגיטאלי לנשים במכון לנדר בירושלים הסטודנטיות יתנסו בצילום מעשי, תוך קבלת ביקורת עבודות וביקור בסטודיו לצילום. משך הקורס 28 מפגשים חד שבועיים, ובסך הכול 112 שעות במתכונת של לימודי ערב. חובה להביא מצלמה דיגיטאלית עם שליטה ידנית על פיקוד צמצם ומהירות, עדיף מצלמת רפלקס דיגיטאלי.

גרפיקה ממוחשבת - מסלול זה מיועד במיוחד לחסרי רקע בתחום הגרפיקה הממוחשבת, המעוניינים להשתלב במקצוע מרתק ודינאמי. במהלך הקורס הסטודנטיות יכירו את התוכנות המתקדמות ביותר דוגמת Illustrator, InDesign ופוטושופ, ישתתפו בהרצאות מרתקות, ויתנסו בעבודה מעשית של עיצוב וייצור מוצרי דפוס מגוונים. תנאי קבלה ללימודי גרפיקה ממוחשבת לנשים בלבד כוללים ידע בהפעלת מחשב ואנגלית ברמה טובה. משך הקורס הוא 21 מפגשים חד שבועיים, וסך הכול 84 שעות, במתכונת לימודי ערב.

עיצוב ובניית אתרים - בעידן בו בכל בית יש מחשב וכולם גולשים באינטרנט, ישנו ביקוש רב לבוני ומעצבי אתרים איכותיים ומקצועיים. לימודי קורס זה יקנו לסטודנטיות כלים מקצועיים מתקדמים לשם עיצוב אתרי אינטרנט, ובכלל זה תוכנת Dreamweaver, Photoshop, ופלאש. תנאי קבלה לקורס כוללים הכרת המחשב, הכרת תוכנה כלשהי העושה שימוש במלל ובגרפיקה, ואנגלית ברמה טובה. משך הקורס 16 מפגשים במתכונת חד שבועית, ובסך הכול 64 שעות במסלול לימודי ערב. במהלך לימודי עיצוב ובניית אתרים לנשים הסטודנטיות יעצבו אתר אינטרנט בפועל, וייחשפו לנושאים מרתקים דוגמת תמחור אתרי אינטרנט וקידום אתרים ברשת.

שירות אישי חינם
ייעוץ לימודים
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?